Kedy ste mali prvé dieťa?

xxxxxxxxxxxx

ja mam 26 rokov a dieta planujeme tak 28-29 uvidime ale keby prislo skor tak urcite namietat nebudem :-) aj ked mam este pocit ze mam cas...teda aj ho mam...mozno ked sa veci zmenia a najdem si dobru pracu v priebehu roku dvoch budem planovat az po 30tke :-)

talentmania

ja si to nemyslim pretoze vela ludi zije aj tak z vyplaty do vyplaty a nema ako setrit si peniaze na dieta, byvanie a tak ci tak nemaju na byvanie iba ak si zoberu uver.Takze je to jedno ci je mlada alebo starsia pokial fakt nemaju platy politikov:))

VilaAmalka

Neviem co treba planovat, myslim si ze skor treba dieta financne zabezpecit, a v tom maju vyhodu starsie (prvo)rodicky.

mayusik

* Tatjanicka*
mozem sa opytat co je to PCO? a ake si mala hodnoty toho prolaktinu?

mne to gyn.zistila tiez a povedala,ze keby som chcela otehotniet neviem ako aj tak by sa to nepodarilo... :(

talentmania

Ja som mala 23 a teraz mam este kopu casu aby som mala to druhe.Cize kludne do cca35 mam cas.Aj ked si myslim ze uz pre mna by to bol velky vekovy rozdiel vravim ze pre mna:)))Takze 12 rokov mozem kludne cakat a planovat.Ale zeny po 30 co maju prve tak tie neviem ci by este chceli mat druhe v 42.To by uz bolo trosku neskoro.Samozrejme ze nikdy nieje neskoro:)Ale uz na to planovanie druheho dietata nemaju tolko casu ako tie co mali prve v mladsom veku:)Ale je to v podstate jedno ja poznam vela mamiciek ci po 20 alebo aj po 30 kto miluje svoje dieta sa vie o neho postarat aj keby mala 18 alebo aj 50:)))

VilaAmalka

30 - 40 nie je vysoky vek na pocatie. Prechod zacina az po 50-ke. Pokial ma zena menstruaciu, moze otehotniet! Priroda to zariadila tak ze az orientacne po 50-ke zena nema otehotniet.

V dnesnej dobe nemusi byt dobre mat deti skoro, pretoze rodicia nemusia mat peniaze na jeho vychovu. Nehovorim o jednej dotovanej skupine obyvatelov.

Aj v 40-ke sa rodia zdrave deti a nie je problem pocat.

jankaaaaaaaaa

ze je to prehnane a unahlene. kto vie ako to dopadne.. alebo kto vie preco sa chce za neho vydat.. nema nahodou trochu viac penazi ten jej priatel?

Sunshine_0

Moja spolužiačka o rok chystá svadbu ( bude mať 19 alebo 20 rokov) myslím si že v dnešnej dobe je to dosť skoro podla mna. Podľa vás?? a ešte že vraj chce mať dieťa o 2 roky teda asi v 21 rokoch. S priateľom sú spolu rok aj pár mesiacov, z toho možno boli spolu dokopy 7 mesiacov možno aj to hovorím veľa lebo pracuje a býva v Anglicku a na Slovensko chodí asi raz za 3 mesiace a ona za ním len cez väčšie prázdniny. NO čo si o tom myslíte?