Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nedokazem sa zmierit ze je Koniec lasky

Príspevok v téme: nedokazem sa zmierit ze je Koniec lasky
envirka

Mam 38 on o dva viac boli sme spolu 13mesiacov...posledne mesiace sa to zacalo pomaly rucat a casto sme sa hadali ...stale som na nom hladala chyby,krytizovala ho a naposledy velmi ponizila...oplula,vynadala..no mala som aj ja dovod urobil nieco neocakavane bol na rozhovore s jednou znamou a odprevadzal ju domov a ja som ich nachytala ako ju odprevadza domov....telefon mal ako naschval vybity a nedvihal..tak som sla za nim a nasla o ako teda odprevadzal tu zenu...ja som sa blbo zachovala lutujem to,ze som ho ponizila velmi.....citim a verim ze s tou zenou nic nemal a ani nebude mat..tvrdi ze je dobodany z mojich slov ze by to odomna necakal tolko negatyvity...som jeho zivotna laska....neboli sme obycajny par....ale je koniec a ja neviem ako dalej???

xy:)

ano, niekedy clovek potrebuje dostat poriadnu lekciu aby si vazil to, co ma. tak potom drzim palce, nech si to vyjasnite, hlavne vela rozvahy

envirka

PRESNE TO SOM UROBILA HLBOKO SOM SA MU OSPRAVEDLNILA V SMSKE...ON MI ODPISAL ZE JE MI VELMI VDACNY ZA TAKU SMS ZA POSLEDNYCH 20ROKOV,MU TAK NIC NEPPADLO DOBRE AKO TOTO MOJE OSPRAVEDLNENIE.....A POTOM SA MI OSPRAVEDLNIT AJ ON A MAME SA VECER STRETNUT A POROZPRAVAT SA....TESIM SA ZE SOM TO DOKAZALA POKORIT SA,ASI SOM SI TO ZASLUZILA,ABY SOM SI VIAC VAZILA JEHO LASKU

Sue..

urcite to boli ale musis ist dalej...pre rozchod zivot nekonci..najvacsiu chybu spravis ak sa budes trapit a snazit sa dat vas vztah silou mocou dokopy...podla mna ak ta lubi a stoji o vztah s tebou tak ta sam vyhlada a urovnane to...je pravda,ze tvoja reakcia bola hrozna ale neni to nic co by sa nedalo prekonat...samozrejme,ak tvoje ziarlivostne vylevy neboli pravidlom...ak ano tak zrejme tento vztah uz nema buducnost ale aspon moze byt pre teba ponaucenim do dalsieho zivota...

xy:)

ja by som sa v prvom rade snazila hlboko ospravedlnit a ukazat, ze nie som taka.. furia. aspon ten pluvanec si si teda fakt mohla odpustit. viem, ze sa ta to dotklo, ale toto je privela. ale ludia v zufalych situaciach robia zufale ciny, mozes to skusit vysvetlit podobnym sposobom.

jahodka123

No ja osobne by som ti to neodpustila... Za to, že bol len kamošku odprevadiť si na to zareagovala dosť tvrdo. Vôbec sa mu nečudujem... Ale láska dokáže divy, tak skús ešte zabojovať.

bibisa

ako dalej?pokracuj bez neho..ved keby ta tak miluje a lubi tak sa ti to snazi vysvetlit a necha aj teba aby si sa mu dostatocne ospravedlnila..neviem sice ako si ho velmi ponizila ale ak si mu pravidelne robila ziarlivostne sceny tak sa potom asi ani nediv ze povedal koniec..v kazdom pripade svet sa nezruti kvoli nemu.takze daj tomu cas a hlavne sa mu nevtieraj..uvidis aka bude reakcia po case a ked nic tak stretnes urcite ineho.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nedokazem sa zmierit ze je Koniec lasky - Fórum - ZDRAVIE.sk