ktory notas

Príspevok v téme: ktory notas
LiviaVS

neviem sa rozhodnut...www.alza.sk.... celkom fajn vykon, je tam office ale zvacsa citam negativne nazory na acer...alebo druhy - www.alza.sk.... 2 jadrovy sice mensia frekvencia ale inak hadam aj to iste. samozrejme ako studentovi mi vadi vyssia cena a ze tam neni office. potrebujem ho na seminarky, pozeranie filmov (nie je nutnost) a na emaily/net.

AdamKrt

Ked uvazujes nad niecim pouzitelnym na pracu, tak napr. takyto:

www.alza.sk

Oci ma clovek len jedny a na tych malych displejoch je to ozaj utrpenie, tak pre srandu kralikom. Tie male su len take mobilne hracky, ked clovek potrebuje nudzovo nieco rychlo urobit.

Pre dlhsiu robotu s notebookom je potom dobre dokupit si, ak clovek pracuje na jednom mieste, este externe LCD. Aj bez toho, k notebooku by som dokupil napr. na doma externu USB klavesnicu. Bude sa pisat pohodovejsie.

Alebo sa daju kupit aj skladacie gumenne externe klavesnice :)

lost

na 11" si myslim ze klavesnica bude tak mala, ze aj zenske prsty budu mat problem si zvyknut na rychle pisanie bez preklepov..

ale ked uz tak, skocil by som do nejakeho kamenneho obchodu kde ich maju vylozene a skusil si pisanie :)

lost

no ja mam 9" notebook a musim potvrdit ze je to trest a nie zabava :)
mal som 13" a ten bol ako tak OK, celkom hranicna velkost
teraz mam 14.1" a ten je dost fajn - ten 15.4" sa mi zda byt velmi velke hovado :D

AdamKrt

Seminarky mozes pisat v Open Office/Libra Office, ktore su zdarma.

Ale, co si si vybrala su MINI notebooky. Je tam 11-12" LCD displej. To je na normalnu pracu SIALENE. Len tak obcas pozriet email, nieco NUDZOVO opravit. Na normalnu pracu je to ABSOLUTNE NEVHODNE.

Este tak, ak budes mat vystup na externe LCD a externu klavesnicu, tak to by este slo, ale inak radim vybrat na solidnu pracu nieco uplne ine.

ShaulaThalit

mne sa vizuálne páči ten acer, ale neviem, tú značku nepoznám...ale zasa asus je fakt dobrý, môj kamarát má netbook Asusa a je nadmieru spokojný