Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerný vznik znamienok

Jaden

znamienka kvoli cukru s ovocia ? to kto vymyslel taky nezmysel ! nepiste bludy ak o tom nic neviete ! ja pijem kazde rano cerstvo vytlaceny dzus s ovocia , cez den jem tolko ovocia ze az a ziadne znamienka nemam ! vsetko co sa najde v prirode .. ovocie, zelenina, orechy atd je to najlepsie co mozte svojmu telu dat ! ak by ste jedli len to tak v zivote nebudete chory , ziadne rakoviny by neboli, cukrovky atd ... vsetky choroby co dnes najdeme vznikaju len a len kvoli tomu co jeme ! sladkosti, mlieko , chleby ,polotovary atd !

- mira

Skús si zohnať knihy od Michia Kushi, J. Pruchovej alebo kuchárky od D. Lužnej, ak máš skutočný záujem môžem ti poslať ak napíšeš mail alebo adresu.
makrobiotika.aspone.cz
www.svetenergii.cz
www.dobruska.cz
Hnedé znamienka sa ti prestanú tvoriť, ale tie už vzniknuté asi nezmiznú, len vyblednú.

ess

- mira
ďakujem za tvoj názor
je pravda , že jem skutočne veľa jednoduchých cukrov , na postave sa to neodráža ale na stave pokožky áno , takže tým myslíš zeleninu a hlavné zložité cukry? tu na fore som čítala , že si zástanca makrobiotiky...
a ešte raz ďakujem ak by si mala niekedy čas mohla by si mi dať e-mail? pretože v tomtom stravovaní sa nevyznám , niečo som počítala , ale veľa nie , niekde si písala , že strava mý vplyv aj na tvar nosa atď. to som nikdy netušila :)

- mira

Ak máš k tomu sklony a v minulosti si jedávala veľa cukru, medu a ovocia, je dobré obmedziť i ovocie na množstvo asi 2x týždenne malé množstvo domáceho ovocia.
Ovocie nahraď zeleninou. Je zásadotvorná a prispeje k vyrovnanej pigmentácii.

Alcazarka

Ja mam vela znamienok kvoli tomu, ze som sa v detstve asi 2 krat spalila, a odvtedy sa mi vytvori znamienko aj ked nie som na slnku. Uz to ma koza zafixovane, ze som sa spalila v detstve a preto musim byt teraz ovela viac opatrna na slnku a pouzivat vysoky faktor a zvlast na znamienka nestaci len prelepit leukoplastom. Takze ja mam vela znamienok z toho.

- mira

Výrastky nad kožu - bradavice vznikajú z nadmerného príjmu bielkovín, hnedé bodky a fliačky z jednoduchých cukrov.

someday

ja mam napr. plnooo znamienok vo vystrihu, inde uz len tak poredsie. vraj to mam kvoli tomu, ze som takmer celu pubertu nosila drevene nahrdelniky, ktore mi potom znamienka poprenasali po celom dekolte... :(

Simonella

ess - bola si s nimi na koznom? ked ich mas tak vela a velke tak mozu byt rakovinotvorne.. treba ist ku koznej, ona ti ich zmera a ked povie ze su moc velke (cca viac ako 5 mm) tak musis ich ist vybrat.. robi sa to v jeseni. urcite s tym nieco rob aby si potom na to nedoplatila rakovinou...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerný vznik znamienok - Fórum - ZDRAVIE.sk