Začínajuci vztah

Príspevok v téme: Začínajuci vztah
majlioso

Zdraviiim...
Mámlen taky mensi problem..
Práve sa uz asi druhy tyzden stretavam s jednou holkou...sme spolu kazdy den...
Dobre je nam spolu aj sa pritulime,obimeme,pohladkame,ale stale žiadna pusa.Ako bola pusa na líčko,ale to nestačí..ja sa pokusam občas,ale stale mi akoze uhne...
Teraz neviem či som iba dobry kamos,alebo chce pusu no len sa hanbi.
Myslite si,že pusa príde alebo nie??
Ako zistíím,že by ozaj chcela vztah??
Lebo prednou som mal jeden dlhší ozaj nevydareny vztah a tak ja uz niesom taky iniciativny.
Alebo ako sadopracovat k puse a zas aby som nebol vtierka a chce vsetko unahlit

milli11

Ked sa nechava objimat, hladkat aj sama to robi, potom by mala mat o teba zaujem. Mozno sa jej len 2 tyzdne zdaju malo na bozk. Mozno by sa chcela nechat dobyjat (ake i/y sa tu pise?), aby si si nemyslel, ze je lahka korist, mozno si mysli, ze ked by to dala skor, zacal by si hned naliehat so sexom, ak by si dostal aj sex, prestala by ta bavit. Ako dobre sa radi inym, pritom sebe v tychto veciach neviem poradit.

majlioso

pusa takmer vzdy u nejakej babenky prisla sama od seba.
Len tu je to tazsie.
Tak uvidim ci sa spytam alebo rovno pobozkam.
Len mozno pre nu su este dva tyzdne malo na to aby mi dala pusu...hm?

User_37597

jaj co ja viem...mne sa to nepacilo obzvlast ked to bol niekto kto ma nepritahoval..v tvojom pripade by som sa moc nebala ked hovoris ze sa tulite len ze ti este nedala pusu...ja si myslim ze ju neodbijes tymto ..naopak ked k tej otazke pridas nieco typu: vies mne na tebe zacina zalezat a mam ta velmi rad tak chcem vediet preco./ tak to bude este viac rada :)

majlioso

Noo toby slo sa jej to spytat,ale tak to neviem ci si ju neodbijem takymito otazkami.
Alebo ked bude prilezitost tak ju proste bez otazok pobozkat a cakat na reakciu???

User_37597

no tak preco sa jej to rovno neopytas?opytaj sa ci chce stebou normalne chodit len nechce tak skoro do vsetkeho vhopnut alebo nechce a preto sa odsuva...normalna otazka a ak to neni trubka tak ti povie preco a pravdu :)