Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

draplave vlasy

Príspevok v téme: draplave vlasy
dodorka

asi 2 tyzdne dozadu som rapidne pocitila zmenu vlasov, po zmyti sampona odrazu ostali strastne draplave, nemohla som po nich ani prejst rukou, hrozny pocit, nikdy som nepouzivala ziadne kondicionery, sampony som moc nemenila, presla som na vyrobok aussie ale to uz tak 2 mesiace dozadu a odrazu zo dna na den hroza :( vratila som sa teda k povodnemu headandshowdersu a po zmyti tymto samponom neboli sice az tak draplave ale ostali my od korienkov asi 5 cm ako mastne (pred umytim teda mastne neboli). skusila som teda davat aj kondicioner ale ta draplavost stale je tam a myslim ze to kondicioner teda este aj zhorsuje. poradte niekto prosim kto ma skusenost z draplavymi vlasmy, je to pravdepodobne priznak ze nieco v tele chyba, nejaky vitamin, este teda k tym vlasom mam aj tik v oku, papam vitamin B pravidelne ale nic nepomaha :(

jankaaaaaaaaa

popytaj v lekarni predavaju taky komplex vitaminov na nechty vlasy kozu , ktory obsahuje zinok, selen, a neviem co este . ale je potrebne to brat v primeranych davkach, neviem ci tieto vitaminy z lekarne obsahujud ostatocne mnozstvo

dodorka

dakujeme mata a jankaaaa, s elseve mam skusenosti ale nie dobre :( ten matrix teda skusim pozriet, este som od neho nic nemala, snad u nas najdem kadernictvo v ktorom ho maju, je jasne ze potrebujem nejaku masku na vlasy aby sa upravili. vsetky ste tak zlate a som vdacna za akykolvek nazor ci radu.
mata - dakujem za tip na zinok, ja som vedela ze volaky vitamin je aj na podporu nechtov aj vlasov len som nevedela ktory, skusim teda aj ten papat :)

jankaaaaaaaaa

vlas je odumrete tkanivo, takze to ze ti chybaju vitaminy sa prejavi na novych vlasoch co ti budu vyrastat, tie poskodene vlasy co uz mas sa poskodili mechanicky alebo chemicky, "opravit" sa uz nedaju ale pouzivanim kvalitnej kozmetiky, tkaej co ti bude vyhovovat sa aspon opticky stav vlasov da zlepsit. odporucam hlavne neoplachove speje - kondicionery. su aj od elsev aj od gliss kur aj shaumi

mataBB

aj elseve regeneracny je dobry, napr ten s ceramidmy alebo total repair

zacni pouzivat aj kondicioner pri kazdom umyti a aj masku podla navodu...uvidis, ze vlasy sa zmenia...ak sa ti amstia vlasy, tak nepouzivaj masku aj kondicioner na korienky, daj si ich len tak cca 6 cm od vrchu...

a ked tak si kup aj zinok, ten je dobry na pelt, vlasy a nechty, ale treba to brat dlhodobo, vysledok sa dostavi az tak po 3 mesiacoch

inak velmi dobre sampony a ostatne produkty ma aj matrix, ale je cenovo dost drahy

dodorka

goccia
vlasky som si uz nefarbila asi rok, teda vzdy som si dala len melir a aj to je teda rok dozadu, vonkajsieho poskodenia som si nie vedoma ale samozrejme muselo sa nieco stat ked sa to prejavilo zo dna na den. postupne sa to trosku upravuje este som nemala cas kedy zbehnut do obchodu, kadernictva po nejaku masku ale urobim tak hned zajtra. dakujem ti este raz :)

goccia

o tych vitaminoch nic neviem, ja som mala draplave vlasy vtedy, ked som si ich vysusila odfarbovanim, a bolo to tiez zo dna na den. inak nemyslim, ze by ti tak zrazu zdraplaveli vlasy po celej dlzke nedostatkom vitaminov. skor mi to pripada ako poskodenie zvonku.

dodorka

dakujem dievcata za rady, vyskusam, odskusam :)myslite ze tam nebude aj nejaky problem chybania nejakych vitaminov v tele?

goccia

dodorka
co ti urcite pomoze, je nejaka kvalitna maska na vlasy, ktoru predavaju v kadernictve - chod sa niekam opytat, su ovela kvalitnejsie ako to, co dostanes v drogeriach

jankaaaaaaaaa

pouzivaj gliss kur, majuv ela regeneracnych rpipravkov masky, kondicionery, oplachove, nepplachove, spreje..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

draplave vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk