Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

julča17r

Príspevok v téme: julča17r
vyrážky

každý mesiac pre menzesom (týždeň) sa mi vyhodia na tvári veľké bolestivé vyrážky, nie že by som ich nemala aj keď nemám menzes ale najviac (teda len pred ním a keď skončí a kým príde ďalší tak sa mi ako tak pleť "prebudí")
neviete o nejakej vodičke, maske, čokoľvek čo pomáha vám?

JA podobne

Aj ja si myslim, ze za to mozu hormony. Mne sa naviac vyhadzuju vyrazky uplne dole na brade aj v obdobi ovulacie. Ale vacsinou su take malicke a lahko sa daju vytlacit. Na hojenie mi pomaha cajovnikovy olej od Australian Bodycare.

lochness

s tym asi nic nespravis, su to hormony... alebo aj strava, aj ked nedavno som citala, ze nejaky vyskum znova robili a vraj sa nenasla spojitost medzi vyrazkami a nezdravou stravou (cokolada, mastne jedla)... tak neviem... musis len sama potestovat ake vyrobky ti sadnu na zmiernenie vyrazok.. ja som spokojna s essence 4in1 cistiacim gelom a cistiacimi pasikmi, plus pletova voda a mlieko od AB s cajovnikom...

mataBB

pred menzesom je to normalne, je to sucast predmenstruacneho syndromu...bohuzial, na to ziadne vodicky ani masticky nepomozu, pretoze je to zalezitost hormonalna

galina33

Myslím, že je to hormonálna záležitosť a s tým neurobíš nič, jedine, že by si sa chcela stať pokusným králikom a navštívila kožného lekára. Sorry, že som ti nepomohla.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

julča17r - Fórum - ZDRAVIE.sk