Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Saloos Bio Karité (Bambucké maslo)

Lucia733

Dobrý deň, čítam že táto diskusia je už staršia. a tak by ma zaujímalo či to Vašej malej pomohlo. Naša malá ma silný ekzém na nožičkách a v záhyboch. Zvažujem preto objednávku bio bambuckého masla od feelgood.sk . Napíšte mi prosím či to u Vás funguje

mjc

Super vychytávka nie len na ekzém je konopná masť. Zväčša je tam ale ako základ použitá vazelína, čo nie je úplne optimum. Vhodnejšia je bravčová masť, ale naj čo som zatiaľ videl a skúsil je konopná masť od Delibutusu, ktorá má ako základ práve bambucké maslo. www.delibutus.eu
Je to ručne vyrábaná česká kozmetika.

danielaaa

Ahoj Maruska, nebudem ti vraviet co ,,vraj" pomaha a co ,,hovoria" ludia....Sama sa s atop. ekzemom trapim od 1 roka, cize za 22 rokov som vyskusala vsetko....mala som katastrofalne stavy, teraz mam ekzem pod kontrolou, pretoze som nasla dobreho dermatoologa takze k veci :
Bambucke maslo ekzem nelieci ani nezmiernuje prejavy, tento balzam karite mam doma, pokozku nedrazdi,ale ako vravim ani nelieci, co mi dost vyrazne pomohlo je uz tu spominany krem od biodermy, alebo este lepsi od la roche posay, su vhodne aj pre babätka, tieto kremy su nedrazdive a ekzem aj trosku preliecia resp. zmiernuju prejavy, dufam ze som ti pomohla :)

mjc

bambucké maslo nie je zlé na ekzém www.nobilis-tilia.eu, keďže je dobré znášané, no odporúčam nielen natierať kožu, ale i upraviť životosprávu.
Úplne na začiatok troška pomôcť pečeni, keďže tu to všetko zväčša začína - teda kožné problémy, táto tinktúra je na to ako vyšitá www.nobilis-tilia.eu
Potom zaradiť v strave viac vitamínu B, pridať do stravy konopný olej www.nobilis-tilia.eu, rascový olej www.nobilis-tilia.eu
Konopný olej možno použiť aj na natieranie postihnutých miest, má hojivé účinky.

mariana z.

mila maruska, s ekzemom som si prezila svoje. co mi jednoznacne pomohlo (a v tom case som bola zufala! z hormonalnych kremov sa mi ekzem siril dalej a dalej na krku a uz som ho mala aj vo vlasoch, nic nepomahalo :((( ), je krem so zinkom od biodermy. nahodou mi ho poradila magistra v lekarni v PO maxe, a doteraz som jej vdacna. uz po naneseni vzorky som videla okamzite vysledky. VELMI ti ho odporucam. je to krem v tube v takej bielej skatulke s modrym nadpisom, tusim sa vola atoderm po zinc. pevne verim, ze ti moja rada pomoze. na ten produkt nedam dopustit, zbavil ma velkej traumy... radim ho vsetkym ludom s podobnym problemom. stoji okolo 16 eur, ale je to investicia, ktora stoji za to... pekny den :)

katka29

moja mama ho tiež používa na exzém, premasťuje super, ale nepomáha proti zmiznutiu alebo zbaveniu ..neviem no

Ja-sima

maruska17: Saloos vyrába aj konopný balzam - bambucké maslo s konopným olejom :)

-odkaz odstránený-

Je trocu drahší, ale vydrží naozaj dlho, sama ho používam na akné.

RNG

Bambucke maslo/burre karite/shea butter z Afriky

Nimbovy olej zo stromu azadiachta indica znamy na trhu najma ako Neem oil.

Oboje sa pouziva do roznych kremov,Neem olej patri medzi znacne ucinne ayurvedne hojive oleje na rozne kozne problemy.
Osobne som ho pouzil parkrat na odreniny, nic zvlastne okrem hodne silnej vone, nie prave najprijemnejsej na nom nepoznal . Ale kedze to boli len obycajne odreniny, co by sa boli zahojili aj tak bez problemov, skor to bol u mna test na moznu alergiu.

Brat to pouzil na exem na nohe, ale mu to zialbohu nepomohlo.
Ale exemy su rozne, netvrdim, ze na niektore to pomoct nemoze. Tiez na seborheu a psoriazu, aspon tak to tvrdi rozna literatura. Definitivne to za pokus stoji.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Saloos Bio Karité (Bambucké maslo) - Fórum - ZDRAVIE.sk