Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

celulitída ...

Príspevok v téme: celulitída ...
cuca11

Ahojte kocky

som sice stihla,nikdy som sa nestravovala o polnoci a nejako spatne, neobmedzujem sa neprehanam to ....navstevujem aj fitko raz do tyzdna a doma cvicim 3x do tyzdna drepy.

No neviem ako sa mi stihla spravit celulitida ,ale iba ked napnem zadok....ked ho mam uvilneni nevidno nic aj ked si na uvolnenom zadku chytim prstami kusok zadku nekrci sa nic,jedine ked mam napnuty zadok.

Prosim Vas ,tie co ste uspesne odstranili celulitidu,dajte rady,a tak tiez ak ste vyuzvali nejake kremy ci pripravky proti nej.

Chcela som sa este opytat je pravda ze kava podporuje vznik celulitidy?pijem ju sice len 2 krat do dna (neviem ako je u vas len ) :) no pijem ju osladenu a s mlieckom ale kay sa vzdat nechcem ,a samotna kava vraj spaluje tuky,aky mate nazor na to ze sposobuje celulitidu?

Diki za rady a typy ako ju dat prec.... pekny den

Excita

Suhlasim s Jankou co sa tyka toho cvicenia aj pitneho rezimu...
inak na celulitidu vplyva aj to, ked nosis casto velmi uzke rifle a sedis v nich napr. v skole alebo v praci cele dni... rusi to prekrvovanie v tych partiach.
Ta kava by to v normalnom mnozstve nemala tak radikalne zhorsovat, ale ak malo pijes, tak ano.
A neviem ci fajcis, ak ano, tak by si mala prestat.
Samozrejme, nesolit vela. :)

jankaaaaaaaaa

treba vela pit cistej vody, alebo cajov (nie umelych) a treba cvicit cvicit cvicit. chodit do fitka raz za tyzden je velmi malo. a drepy su niez skoro nic. treba behat, alebo bicyklovat

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

celulitída ... - Fórum - ZDRAVIE.sk