Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

Simika

Tak preco mi nepovie Ano,chce to skoncit?Ako to mam riesit?Cez telefon?Povie,ze pride,a nepride.A ja nebudem nieco riesit cez telefon.

Deee

No super, tak uz v tom len vytrvat, nekontaktovat, ja som mala otravneho ex, ktory na mne visel ako vrece cementu, nedvihat telefon, nezdravit, neodpisovat na sms jednoducho nic, maily rovno mazat alebo nastavit ako spam, chvilu to bude boliet, ale neskor na seba budes hrda
Tento vztah by nikam neviedol iba co stratis pekne roky svojho zivota a nervy

vejva

Co ak si rozmyslel a chce ostat so svojou zenou?Nerozbijaj im manzelstvo aj ked asi keby to jeho zena vedela tak neviem neviem tebe by sa tiez nepacilo ze ti niekto ukradne chlapa ci?Samozrejme on je na vine tiez

elsa5.5

pár mesiacov.....on to tak zrejme plánoval a ty si mu sadla na lep,ak nie je ženatý a vzťah nefunguje nie je problém sa rozísť,ale toto nie je ten prípad jednoducho viac s tebou neplánoval,ani s tou nebude lebo inak by ju nepodvádzal,už sa dalej neponižuj zabudni na neho čo chceš?robiť mu milenku,ukonči to a zabudni na neho toľko moja rada:)

Deee

No a preco by to on chcel ukoncit? Ved jemu je fajn... A ty len pekne pozbieraj to svoje polamane srdiecko a svojho zadaneho posli kade lahsie... Vtedy si len uvedomi, ze nie si uplne obycajna, ostane ti aspon aka taka hrdost