Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrá kaderníčka v KE

moonka

dobry den volam sa Katka som kadernicka pochadzam okolie PO ..ponukam:panske strihy,damske strihy,spolocenske ucesy,svadobne ucesy,farbenie,poradenska sluzba v pripade zaujmu info:0903222028

lilix

neviem ako sa vola ten salon...nie je az tak lahke zohnat tam termin...ale je taky sidliskovy zastrceny takze v priebehu dvoch dni sa tam isto dostanete na rad. Ja tam tiez chodim a som spokojna. Za umyvanie,strihanie a fukanie dlhych vlasov som platila cca 13€ co si myslim ze je celkom dobra cena. Odporucam -dlhovlasu ciernovlasu kadernicku, meno zial neviem. :-(

natalka1989

no mozno to svedci o tom, ze to nie je taky znamy salon a o tom ze maju dost ludi na to aby sa ti mohli plne venovat :)
chodila som predtym inde, na termin som cakala min. tyzden, ceny boli vyssie a kadernicka sa snazila urobit co najviac ludi, takze len co ma nafarbila uz zacala strihat dalsiu a dobre ze som sama nemusela kricat ze halo, treba zmyt farbu, lebo proste nestihala

v matrixe som spokojna a nielen ja ale aj vela mojich znamych :)

a volny termin v ten den neznamena ze stale a hocikedy... ale stalo sa mi ze som volala doobeda a na vecer bolo volne.. tiez ked chces napr. len zafarbit obocie tak je to kratko, cize da sa najst termin este v ten den

natalka1989

Salon Matrix - neviem presne ulicu, ale ked ides po Komenskeho smerom na Lokomotivu tak ked vies kde je budova byvaleho KNV (teraz tam sidli policia myslim) tak oproti su take bytovky a na prizemi to je - na rohu je taka zelena lekaren a vedla nejake kvetinarstvo a potraviny. Ja som tam bola aj na kozmetike a bola som velmi spokojna, kadernicka sa vola Editka.
Nie je problem objednat sa, ak zavolas rano vezmu ta aj poobede ak maju volny termin, co vacsinou nie je problem
0918 969 378 :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrá kaderníčka v KE - Fórum - ZDRAVIE.sk