Pohlavná choroba

Príspevok v téme: Pohlavná choroba
LUCI LIU

Dobrý deň,
prosím o radu ľudí čo sa v tom vyznajú, alebo mali podobný problém ako ja.
Mám 21r a aj napriek tomu, že by som už mohla mať v tomto smere rozum, mala som nechránený náhodný sex. Hneď na druhý deň som začala cítiť príznaky mykózy a ona sa naozaj aj prejavila v plnom smere. Chcela som ísť teraz v pondelok ku gyn., nech mi predpíše nejaké tabletky vag., no dnes po zobudený som zistila, že trochu krvácam ako pri začiatkoxh menštruácie a to som mala pocit, že sa mi už zlepšilo, nakolko opuch mi zmizol vďaka candibene krému ktorý som používala - dosť trpím mykózou aj po kúpaní s napr. v bazéne.SOm teraz z toho zmetená, či sa naozaj jedná o mykózu,aj ked príznaky sú stopercentné, tá krv ma zmiatla a mám teraz vážne obavy či sa nejedná o nejakú vážnejšiu pohlavnú chorobu :((( Nemám žiadne bolesti v podbrušku, len klasické mykotické príznaky ako je nepríjemné svrbenie, pálenie pri močení, výtok belavý no a teraz to slabé krvácanie. Menštruáciu mám dostať až o takmer 10dní! Nezvykne mi to takto kolísať, max 2-3 dni hore dole. Prosím Vás nepotrebuejm radu do života ako som mala použiť kondom, to viem aj sama a snad sa už poučím ,ale radu o čo sa asi jedná. Ďakujem.

slusny_muz

Ale ten tvoj sexulany partner bol teda tiez "vynimocny", ked ti toto spravil. No ale nejdem moralizovat, ale dalo by sa....Hi....ber to ako ponaucenie do dalsieho zivota...

LUCI LIU

Nie , neberem, to je svinstvo a ja som z nej odpadávala. Toho sa nebojím, dotyčný nechce mať nikdy deti, dával si sakramenský pozor.. to isto nie..

LUCI LIU

slušný_muž :( no ibaže ja som bez kondomu nechcela ísť, nejako sa to celé zvrhlo :( hormóny mi blbli..
No budem musieť ísť k nej,a le potom si berem už od nej kartu..normálne mám mindrak ísť k nej.. chodila som do Vojenskej nemocnice ku kožnej na s týmito problémamy, tma je skvelá, milá lekárka ale mal dosť pacientov a vzala ma tam vtedy len preto lebo môj už teraz bývalý priateľ k nej chodil.

seňorita

sama viem, že prístup gynekologa je veľmi dôležitý, takže ak uvažuješ o zmene gynekologa/gynekologičky, tak uvažuj rýchlo. Na tvojom mieste by som si zistila číslo na nejakého, ktorý ti bude odporúčený, a hned si išla vziať kartu k tej svojej, alebo aspoň výpis a zaniesla si ho k novému/novej. ALe zisti si najprv u tej svojej a u toho nového, či to takto pôjde, lebo ono je to v našom zdravotníctve katastrofálne. Nevieš, čím ťa prekvapia. Nie že dopadneš tak, že budeš mať kartu v ruke a gynekologa žiadneho! veľa šťastia

LUCI LIU

nechápem ako to mohol takto urobiť, najradšej by som ho sfackala za to! Niekto by mal niektorých mužov poučiť o správnom postupe pri analnom sexe, to nie je sranda... no čo som mala robiť,ked mna sa nikto nič nepýtal a zrazu tam bol? kričať naňho a kaziť sex aj tak už nemalo zmysel, keď tam už bol :(

slusny_muz

Myslim, ze teraz nemas cas na vymenu gynekologicky. Niekedy treba brat aj nasledky za to co spravime....ale radsej nech Ti mozno vynada, ale aspon budes zdrava....