Som na hlavu

Príspevok v téme: Som na hlavu
biela mačka

Totiž mám taký psychický problém (zase), že som sa zamilovala do toho kamaráta, ktorého som tu spomínala. Síce ma naštval, aj som mu napísala svoje a tiež sa vyjadril, že nechce vzťah iba kamarátstvo, no nepomôžem si. Je dosť svojrázny, má názory, s ktorými ja absolútne nesúhlasím (prehnaná viera v Boha, no je ku mne dobrý a asi preto mám tento pocit. Keď mu to poviem úplne na rovinu (aj keď som mu už niečo naznačila), zľakne sa a nebudem mať ani kamaráta. A keď mu to nepoviem, budem sa trápiť vnútorne.

Magy

teresita - poprosim ta velmi pekne: precitaj si po sebe, co si napisala (skutocne to sprav) a odpovedaj mi na jedinu otazku:
takze podla teba ak neverim v Boha neexistuje, aby som bol skutocne stastny??

PoPotvorka

Teresia .... vies ako povedal Karol Marx ? tvrdil ,ze nabozenstvo je ópium ludstva ..... stotoznujem sa s jeho tvrdenim ,pretoze vela ludi sa dalo oklamat nabozenskymi zvykmi .....v Biblii sa pise ,ze Boh hovori k ludom prostrednictvom prikazani ci svedomia ?
Ak si veriaca ,urcite by si pouzila mozog a neosocovala by si ma tvojim tvrdenim ..... moderna technika je potrebna ,pretoze nam pomaha chapat urcite tajomstva z minulosti .... inak by sme mozno stale nevedeli rozlusknut o com sa pise v Biblii :)

pan d.

Viera v Boha je ok, ale tie poucky c. nie. Striktne dodrziavanie vsetkych tych prikazani vedie k psychickym problemom. Ja verim, ale sucasne na neho kaslem a velmi mi to pomaha, len neviem ako:)))

Teresita

čože? podla teba je moderná technika zázrak? Použi už ten mozog prosím ťa. Viera nie je len nejaká poučka. Je to niečo úžasné a neopísateľné. Lenže vy to nechcete zažiť a to je váš problém. Neviem, či sa toho bojíte alebo čo, ale pokiaľ chcete zažiť skutočné šťastie, bez viery v Boha to nejde.

popo...

Teresia ...jeden zazrak sa da zdovodnit aj tak ,ked si polozis otazku:
Ako mohol pes Lajka vyletiet do vesmiru ,ked nemala kridla ?

tabletka555

logickejšie to už nejde

VIERA=silný pocit, že je niečo pravdivé alebo reálne=POCIT=NÁZOR=OSOBNÝ POSTOJ - čiže každý môže mať hocijaký postoj. A hádať sa, čo je alebo nie je pravda, je ...???
Veď život je v tom krásny, že každý má tú svoju pravdu :) Ale hádať sa o tom? Hm?

Teresita

ste jednoducho hlúpe a nelogické. Ako mi potom vieš zdôvodniť všelijaké zázraky. Na ne nie je vysvetlenie a aj tak ty ho chceš a musíš mať na všetko? Nemám rada takých ľudí, ktorým ide len o fakty a o nič iné.