Som na hlavu

Príspevok v téme: Som na hlavu
biela mačka

Totiž mám taký psychický problém (zase), že som sa zamilovala do toho kamaráta, ktorého som tu spomínala. Síce ma naštval, aj som mu napísala svoje a tiež sa vyjadril, že nechce vzťah iba kamarátstvo, no nepomôžem si. Je dosť svojrázny, má názory, s ktorými ja absolútne nesúhlasím (prehnaná viera v Boha, no je ku mne dobrý a asi preto mám tento pocit. Keď mu to poviem úplne na rovinu (aj keď som mu už niečo naznačila), zľakne sa a nebudem mať ani kamaráta. A keď mu to nepoviem, budem sa trápiť vnútorne.

Leela333

Teresita, na to, že si taká šťastná a oddaná katolíčka sa vyjadruješ ako dievča z ulice. Láskavo ži a nechaj žiť, každý má právo na svoj názor a tiež si všimni dátum vytvorenia témy skôr, ako do nej prispeješ.

tabletka555

Teresita,

nedá mi nereagovať. Ak tak silne veríš v Boha, neútoč na druhých, viera pomôže tomu, kto chce veriť, automaticky, kto nie je kresťan, tak je ...? A ako sa vyjadruješ, ha-ha, presne tu sa prejavuje tá "viera"..neuváženými slovami a osočovaním to len začína, všakže

Mier -

Teresita

nachapem ze ti vadi viera v Boha. Ja v neho tiez verim a nemozem byt stastnejsia. Mala by si sa hanbit, to ty chces mat taky skazeny svet plny sexu pred svatbou a inych idiotin? Suhlasin s nazormy ze by si mala hladat pomoc a to ze je aspon jeden taky chalan je pekne. Ty zrejme hladas iba tych blbcov ktorym ide len o sex a budu sa k tebe spravat zle? Je mi z teba zle. VIera by ti iba pomohla. A mimochodom jeho slova su pekne a plne pravdy. Nie si nic iba obycajna hlupana. Mas pri sebe skveleho chalana, ale ty si iba obycajna flundra a hned ho chces do postele. Iny chalani by ta odkopli hnusne, ale on bol k tebe taky skvely a berie ta taku aka si, ale ty ho odsudzujes, lebo je krestan? Necuduj sa ze su tu taketo nazora. Predstav si, ze by ta chcel calan ktory ta miluje a ty jeho nie. Ty by si ho urcite iba bezcitne odkopla, ale on bol mily tak preco ho neberies aj s jeho vierou? Vidiet ze si asi iba poulicna stetka!

Janci MD

Láska je len slovo, srdce je len sval. Z medecínskeho hľadiska je láska fenetylamín - chem. zlúčenina C8H11N. Metabolizuje sa MAO-B (Monoamíoxidózou) na kyselinu Phenyloctovu a podmieňuje vylučovanie dopmínu a norepinefrínu, čo spôsobuje ten dobrý pocit zo zaľúbenosti. No je to len chemická zlúčenina podobná amfetamínu. Takže ak ste zamilovaná, skúste sa na to pozerať takto. Viem, je to ťažké, no skúste, môže Vám to pomôcť.

nefinka

:D:D:D:D:D:D:D:D ja z tejto osoby nemôžem:D:D:D:D
:biela mačka najlepšie urobíš, ked pojdes do klástora a dás vsetkým chlapom ty svatý pokoj!!!:D

Sue..

biela macka ty asi ani nevies co je to niekoho milovat..inak by si nemohla rano napisat,ze si do niekoho zamilovana a vecer,ze ta laska nadobro presla....je mi ta uprimne luto