Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prejavy na kozi

Ivka 1

Takze v prvom rade za lekarkou, aj ked pisete,ze tam nechcete ist.Inak sa to neda vylucit ale ani potvrdit a ak mate zltacku,infikujete nou aj ostatnych clenov
rodiny doma a vo svojom okoli. Aj ked ako pisete,neboli ste v priamom kontakte s osobou,ktora ju ma ale istota je istota.

tonicka89

dobry den. ja by som sa chcela opytat ako som mohla zistit ci trpim zltackou...k doktorke s tym ist nechcem...lebo mam aj obyvy.u nas v praci ju vraj jeden ma...uz lezi na infekcnom, s nim som do kontaktu neprisla ale jeho byvala priatelka robi u nas v praci a s nou sa bavim.viem ze sa to prenasa aj ked nieco po tej osobe chytime tak mam trochu obavy s toho lebo ja teraz lezim doma na marodke a mam podobne priznaky ako pri hepatitide A,bolesti hlavy,celeho tela,horne dychacie cesty,mala som aj horucky ale tie uz ustupuju..asi je to naozasj len chripka ale ked som sa docitala tie priznaky na internete dostala sam strach a za doktorkou s tym behat nechcem.dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.