Non stop unavená

Príspevok v téme: Non stop unavená
d8

Mám 18, nevenujem sa žiadnym aktívnym športom ani nepracujem. Napriek tomu som stále unavená a chce sa mi spať. Večer idem spať okolo 23, ráno mám problém vstať o 7. Prídem zo školy, nejem sa a spím. Niekedy keď si ľahnem o 6 tak spím do rána.Ráno vstanem ako rybička, no na obed už znova ide únava. je to normálne? čo s tým? chýbajú mi nejaké vitamíny alebo v čom to môže byť? ďakujem za rady...

StanleyH

kavu si nedavaj, to ta povzbudi nachvilu a spadneti to potom hned. ani ziadne energeticke napoje typu redbul. tam je toho kofeinu este viac. rozhadze ti to psychiku

Ivka 1

Presne prechadzky na cerstvom vzduchu ,zhlboka dychaj aby sa mozog okyslicil a su aj rozne caje na doplnenie energie.
Tie krvne testy su tiez potrebne.

H2O

Može to mať nespočet dovodov, zbehni k obvodnej nech ti zoberie krv, podľa mňa budeš mať znižene železo, ak by ti z bežneho vyš. krvi nič nezistili, tak sa vrať a poradim/e ti ďalšie veci, ale toto by som spravil ako prve. Prechodne by som to riešil kavou/zelenym čajom a konzumoval viac ovocia a zeleniny + aspoň prechadzky na čerstvom vzduchu.