Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

prisspevok

lioness, ludia sa ti to snazili vysvetlit pearlovym indexom, statistikami, odbornymi clankami a nepochopila si, tak veronicka asi skusila stranku, ktoru pochopis:)

mataBB

veronicka neviem ako ty, ale mne pride uplne smiesne verit bulvaru...tam je vzdy otazne co je na tych clankoch pravda...tam ti to nikto nezaruci

veronicka2

pre slecny co sa tu hadali do krvy ze lucia spravila chybu..... www.topky.sk- si vsimnite vetu ze kocka uziivala hak dva roky a nic nevedela....no neviem teda ci plati to vase zmyslanie ze ked zjem tabletku tak autmaticky som nespravil chybu...travenie vas moze zradit. viete ako.....

majqa

Ahoj...luci bola som v podobnej situacii, otehotnela a porodila som ako 21 rocna...Skolu som prerusila a po roku sa vratila naspat...buduci rok ju koncim aj ked mam doma male mrncadlo :) v zivote neolutujem svoje rozhodnutie si ho nechat, vlastne som nad tym ani neuvazovala. S peniazmi je to horsie, ale vsetko sa da zvladnut :)Radsej ako ist na potrat babo donos a daj ho na adopciu, ale prosim nezabijaj ho :( podpise sa to na tvojej psychike, ver mi!
Drzim ti palce aby si to zvladla, niesi prva ani posledna, ktora by rodila mlada..:)
Skola aj praca pocka...mas len 20 takze pohodicka :) Drz sa!

majqa

Ahoj...luci bola som v podobnej situacii, otehotnela a porodila som ako 21 rocna...Skolu som prerusila a po roku sa vratila naspat...buduci rok ju koncim aj ked mam doma male mrncadlo :) v zivote neolutujem svoje rozhodnutie si ho nechat, vlastne som nad tym ani neuvazovala. S peniazmi je to horsie, ale vsetko sa da zvladnut :)Radsej ako ist na potrat babo donos a daj ho na adopciu, ale prosim nezabijaj ho :( podpise sa to na tvojej psychike, ver mi!
Drzim ti palce aby si to zvladla, niesi prva ani posledna, ktora by rodila mlada..:)
Skola aj praca pocka...mas len 20 takze pohodicka :) Drz sa!

kvietok1234

Ahojte, tak akurat som docitala celu tuto temu, este nedavno som sa rozhodovala ci zacnem znova brat antikoncepciu pretoze som ju uz raz brala no prestala som, mam takisto 20 ako ty Luci a tiez chodim na pravnicku fakultu, sice uz zijem s priatelom tiez si neviem predstavit ze by sa mi nieco take stalo, no viem ze by som si dieta v kazdom pripade nechala, nikdy by som nedokazala dat si ho prec. A tiez viem ze by som mala velku oporu v priatelovi a rodicoch, taketo veci sa jednoducho stavaju. 20 rokov zas nieje tak malo, niekdy bezne mali takto deti, zalezi hlavne na tom ako je ten clovek vyspeli, su takí ktory len zuruju kazdu noc, a podobne ale su takí ktorý sa uz ukludnili a chceli by zacat zit ako dospelí ludia, drzim ti palce a verim ze teba tak isto podpori priatel a rodina :) drz sa

bella12

Aj počas brania antikoncepcie môže dôjsť k otehotneniu - pripúšťajú to samotní výrobcovia HAK v opise jej účinkov.

Prakticky všetka HAK na našom trhu má 3 účinky: blokovanie ovulácie,zahustenie hlienu krčka maternice a zabránenie uhniezdeniu oplodneného vajíčka v maternici. Primárnym účinkom HAK je blokovanie ovulácie. Ak tento účinok zlyhá, nastupujú sekundárne - poistné účinky HAK - zmena hustoty hlienu tak, aby sa obmedzila pohyblivosť spermií, a ak ani to nepomôže, HAK nakoniec zabraňuje uhniezdeniu oplodneného vajíčka v maternici, tým, že mení jej výstelku, vajíčko sa nemôže uchytiť a je vypudené von z tela ženy. Tieto tri účinky sú uvedené aj na stránke
www.antikoncepcia.com

Netreba pripomínať, že uhniezdiť v maternici sa môže len OPLODNENÉ vajíčko, neoplodnené sa o to nepokúša.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som v soku, tehotna s jeanine? - Fórum - ZDRAVIE.sk