Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

lionesssssss

goccia, tvoja neznalosť spočíva v tom, že si nepochopila to o čom sa tu snažím hovoriť... ale škoda rečí... stresujte sa, verte na náhodu, ja si budem užívať kľudný a bezpečný sex ešte aspon 10 rokov :)))))

jankaaaaaaaaa

pocitanie plodnych neplodnych dni? aj meranim bazalnej teploty? testami? tento sposob je jedine ucinny ak sa skumaju vajecniky pod ultrazvukom. pri pouzivani plodnych a a neplod. dni otehotnie 25zien zo 100 za jeden rok!!
kondomy? za idelanych podmienok ked kondom nepraskne otehotneju 4 zeny zo 100, a to nehovoriac o tom ako casto kondomy praskaju..
spermicidne kremy? 3zeny zo 100 tehotne za rok..
prerusovana suloz? 24zien tehotnych zo 100
... tu ani jedna z tychto metod nieje ani nemoze byt 100% = spojenim vsetkych dokopy aj dalsich vyjde ze ani dokopy niesu ani nemozu byt 100%, dokonca ani sterilizacia nieje 100% .. tak skus byt menej naivna a verit tvojim prekombinovanym metodam

vejva

to chces teraz ako peniaze pytat tak to si si pomylila forum moja tu sa davaju rady zadarmo a ze tebe nikto neporadil tak nemusis byt taka hnusna na vsetkych

lionesssssss

vikiviki... my sme to už tak dlho nerobili, že ja neviem či to robím nohou alebo rukou :D

vejva ty si hlúpa alebo sa len robíš... nie je to tajná metóda, sú to všetky dostupné metódy ktoré poznáš aj ty sama a určite aspon jednu používaš, len my vieme narozdiel od väčšiny, kedy a ako s čím použiť...

ale skutočne sa tým netráp, aj keby somto vysvetlila, tebe by to bolo na nič, ty by si to nepochopila

goccia

lionesssssss si len mysli, ze sa chrani 100%-ne, len aby coskoro nezistila, ze "hups, nieco nezafungovalo tak, ako som si myslela... budem mama..."
ak tu ktorakolvek z vas bude tvrdit, ze sa chrani 100%-ne, tak jej to asi nikto z nas nevyhovori (vid priklad lionesssssss)
je to len neznalost... odpustime jej to, nie?

lionesssssss

vejva.... smola je tá, že ja neviem o žiadnej 100% ochrane :))) ja len viem, ako sa chrániť jednotlivými spôsobmi počas celého cyklu tak aby som otehotnela, keď to budem chcieť ja...

ty by si to aj tak nepochopila... a to, že som na fóre ma nijako nezaväzuje k tomu aby som dakomu pomáhala :D :D :D :

a ako malá si tu ty :))))

vejva

baby nie mozno robis vo farmaceutickom priemysle a keby ze teraz povies tu techniku tak by vsetko ostatne skrachovalo ale zase ak je to take super mozes na druhej strane si to dat PATENTOVAT