Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

F32.2

janammm

no ja mam venlafaxin, esprital, valdoxan a depakine. Na uzkost lexaurin, ktory pomaly vysadzam. Vyskusala som uz skoro vsetko, ako prve zabral zoloft+ludiomil, neskor uz len tato kombinacia...

bibba

ja ho mam asi tyzden... a vobec mi ale nepripada ako antidepresivum ale skor mi prinasa taku ulavu hned hodinu po tom jak si ho dam. z ostatnych antidepresiv mi bolo vzdy zle, 2 tyzdne, niekedy aj mesiac, ale dam si coaxil a citim sa velmi prijemne. ale ci mi pomoze celkovo to neviem este. ale asi mi nerobi zle lebo to neni nejaky silny liek.

bibba

ale inac som vysadila antidepresiva, mala som predtym citalec a cipralex, ale teraz mi psychiatricka zase dala antidepresiva...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.