Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chemicky peeling

stalekrasna

Chemický peeling na domáce použitie sa už dá kúpiť aj v eshope (nemôžem uviesť názov) Kyselina salicylová alebo chemický peeling s AHA kyselinami 5 - 20% Na stránke máš hneď aj návod na použitie. alebo ak potrebuješ poradiť, napíš.

zaneta888

Maj123 to by som Ti klamala, ale znacku bohuzial neviem.Ten krem mi odporucili v lekarni, nakolko pouzivam komplet eucerin t.j.denny, nocny aj ocny.Myslim, ze obsahuje nieco ako kyselinu, lebo mne to pekne bledne.chem peeling mozu robit nejako az na jesen, ked nebude tak svietit slnko.Myslim, ze tak od okt.? Ja
mam od neho ovela,ovela lepsiu plet aj co sa tyka kvality.Tak uz sa tesim na pokracovanie.Ja si tvar neopalujem zas vobec.Bojim sa kvoli tym flakom, lebo vraj to je aj od slnka.

Maj123

janka,tento krem pouzivam, doporucili mi ho v salone a tiez znacka peelingu je ISClinical

www.isclinical.com

chcem pouzivat cele leto ochranny krem,lebo sa mi zda,ze ked mam opalenu tvar,tak tie flaky mi tmavnu.

Zaneta a aku znacku peelingu pouzivaju v tvojom salone? V ktorom mesiaci mozeme zacat opat s peelingom?Ma ten eurecin kyselinu?

zaneta 888

Ja som bola tusim 8x na chem.peeling, ale mne to pomohlo na tie flaky.Uplne mi nezmizli ale vyrazne sa to zlepsilo.Na jesen budem urcite pokracovat.Zatial som si kupila anti pigment eucerin a zda sa, ze to bledne.Tak uvidim.Som celkom spokojna.

jankaaaaaaaa

neviem o tom zeby sa predaval v lekarni taky silny koncentrat tej kyseliny ako pouzivaju v salonoch.. k tomu ti treba aj nejake doplnky a tiez to isto vel stoji.. porad sa v salone ze kolkosedeni treba absolvovat.. inac aky ochrany krem na tvar pouzivas? tiez sa chystam si nejaky kupit

Maj123

janka, uz som s tym prestala ked slnko vyslo,len mi to prislo ako mrhanie penazi,lebo stihla som to 2x. stale pouzivam 25 faktor na tvar aj ked si peeling nedavam robit.

ale po lete by som xcela a tie salony stoja spustu penazi. da sa to robit aj doma?

jankaaaaaaaa

v tomto obdobi si uz urcite nerob ziadny chem. piling! slnko uz sviti dost nato aby ti sposobilo pigmentove skvrny. v kvalitnych salonoch kde im nejde len o velke zisky, ti uz v takomto obdobi piling nespravia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.