Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obstreky klbov

Príspevok v téme: Obstreky klbov
sissia

ahojte.bola som u ortopeda, bolia ma sedacie svaly a aj v oblasti bedier, čo mi sposobuje spazmy noh. ortoped mi urobil rng, dal sa mi predkloniť, čo robím v pohode, bez problemov a spytal sa ma kde ma boli, ukazala som a dal i obstrek za 4eur. Vtedy ma bolel sval, teraz aj kosť. Vobec mi neurčil diagnozu, rng bol v poriadku.Bola som prekvapena ako vyšetruju ortopedi. A to som sa dozvedela, že vsetci pacienti vychadzali od neho s obstrekmi. Je to normalne s tym našim zdravotníctvom?

lukky

V poslednom čase su viacery doktori taky..stal sa mi uraz v noci v robote, šiel som na pohotovosť, a tam vysla doktorka ospatá, kdesi z izby, a na chdbe povedala mi ze to neni uraz, ze si mam dať obklad, a isť ráno k obôdnemu lekarovi..ani mi to nepozrela.. na čo potom platime to zdravotne?

Ivka 1

no bohuzial, berie to ako zamestnanie a nie ako povolanie- pacienti su pre neho iba ako kusy, nema cas ich pocuvat...

sissia

no bohužiaľ, za moj život nemám dobre skusenosti s lekarmi, asi som mala smolu, preto sa tak o zdravotníctve vyjadrujem. ved ten ortoped vobec nevnimal, čo hovorím. A to bol prave vo veku, kedy by už mal mať aj skusenosti a este by ho to malo baviť. ale no, skoda slov...

Ivka 1

Podľa jedného lekára sa nedá hovoriť o celom zdravotníctve.Česť výnimkám.Aj napriek tomu,že konzekventná medicína najprv rieši dôsledok a nie príčinu ochorenia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obstreky klbov - Fórum - ZDRAVIE.sk