roaccutane - velmi cervena plet

Príspevok v téme: roaccutane - velmi cervena plet
lucka987

ahojte beriem roaccutane koli akne uz pomaly 2 mesiace,plet mam uz bez vyrazky, nemam ziadne zle vedlajsie ucinky iba ta suchost a slzia mi oci ale inak vsetko super len mam velky problem ze mam strasne cervenu tvar , vraj je to tiez z toho..mala som aj vtedy taku ale to bolo koli vyrazkam a tak a teraz to je take ze cela plet je cervena a vyzera to dost zle lebo ked si dam mejkap tak potom niekedy vyzeram ako debil lebo mam plet ovela tmavsiu ako krk, neviem si s tym dat rady...neviete ci sa s tym da nieco robit?? nechcem byt taka cervena

lucka987

hej to viem ja s anatieram pravidelne mam na tvar od biodermy taky krem s faktorom 30 a na ruky si davam nejaky z origlame obycyjny tiez faktor 30, na to si davam bacha....a pouzivam normalne aj hydratacne kremy na plet konkretne mam od la roche a praveze ked si ho dam tak chvilu mam este cervensiu plet..ono sa to potom trochu ustali ale niekedy je to dost zle

denik

S týmto liekom vôbec nesmieš na slnko, mne kožná povolila max. 10 minútový prechod do práce a domov...bacha na to, aby Ti neostali tie fľaky nastálo

jankaaaaaaaa

naskor to je zo slnka . pouzivaj hydratacne kremy na citlivu plet a ked ides vonku , daj si krem si vysokym ochrannym faktorom. aspon 30. nos siltovky, klobuky.. inac roaccutane sa nesmie uzivat v takomto obdobi ked je uz slnka dost vela