V jednom kuse chorá

Príspevok v téme: V jednom kuse chorá
Domčiči

Už som z toho na nervy. Od septembra 2010 sa to tiahne furt. Mám bolesti v hrdle, potom nádchu a chytí ma kašeľ. Každý mesiac som chorá. Naposledy som mala antibiotika pred dvoma týždňami a dnes ma bolí hrdlo. Imunitu mám podľa doktorky v poriadku. Ja už neviem, čo by mi pomohlo. V kuse chýbam v škole a nestíham sa doučovať nové učivá a niekedy aj celky :(

Domčiči

No tie testy mi robila tuším pred troma mesiacmi. A ako sa stavia k tomu môj lekár? Nechce ma furt napchávať antibiotikami, ale tak nemôže to byť z ničoho nič, že som stále chorá. Mononukleózu? a bola si tiež často chorá? a ako ti to objavili?

vejva

No ak mas porobene vsetky testy aj imunitu mas vraj v poriadku ani alergiu na nic nemas tak fakt neviem.A ako sa ktomu stavia tvoj lekar?Je mi teda luto ze ti neviem poradit spochibnovat testy to by bolo dost nepodlozene neviem teda skus teda niake vitaminy alebo nieco na posilnenie imunity Hlivu ustricovu napr.ale zase vravis ze imunitu mas v poriadku tazko povedat

tstekvickats

a nemáš mononukleozú...ja som ju tiež prekonala a u každého sa to prejavuje inak ja som mala hnisavé angíny a už pol roka beriem na posilnenie imunity....