ako sa zbaviť čiernej farby?

suns

Jani, tak vies, s tymi korienkami je aj tak najviac roboty.. a co vyhodim polovicu farby? proste uz len zvysnu farbu nanesiem po celej dlzke vlasov a vmasirujem, to uz je najmenej :D
no a mna teda nebavi stat 35 minut s rukami hore, uz z prace ma tak bolia, ze to mam ako za trest :D
pacit sa chcem, to ano :P takze - cas na zmenu :)

jankaaaaaaaaa

suns : kazdej zene priblizne rovnaku roychlo rastu vlasy. a vsade je aj napisane , ze vlasy treba farbit kazde 4tyzdne aby si zachovali farbu a neboli az take viditelne odrasty.. a ked sa ti tak nepacia tie odrasty svetle v tmavych vlasoch, tak staci po dvoch tyzdnoch napr. zafarbit len tie korienky. nemusis cele vlasy... a my zeny si farbime vlasy, preto ze sa chceme pacit a preto ze nas to bavi :D

suns

Lulu, uz neviem, ktora farba od Loreal to bola, ale fakt, asi po 2 pouzitiach a ciernej hlave som si na krabicke vsimla malu poznamku, ze to treba nechat len 10 minut :D
a problem je, ze ja kym si na tie blond korienky dam farbu, to je len 20 minut a potom na cele vlasy dalsich 10 :D aaach
a to sa ti chce stale farbit si vlasky?

Lulu2011

palette je veru drijak, ja som si dala na vlasy Loreal sublime mouse hnedu a tiez tu sedim ako mortiša, su uplne cierne, inak tiez som bola kedysi total blond, ale z týchto havranich uz asi nehrozi :D

suns

diky babenky za rady :)
Laurina22 - myslis, ze to je dobry napad s tou Pallete? celkovo, tato znacka podla mna nie je velmi kvalitna a mam trocha strach, ze sa mi fakt tie vlasy znicia..
a, ked vidim tie baby na YOUTUBE, ako sa cernoska alebo aziatka prefarbi na krasnu blondynu, tak si hovorim, ze preco by som mala nechavat u kadernicky 150€, ked by som si to vedela spravit doma..navyse tu v Londone su tie ceny totalne zavratne :D a chystam sa domov ako prekvapenie v den svokrinej 50tky, takze na kadernicku cas nebude a radsej by som si za ten mesiac spravila tie vlasky sama..
teraz mam asi centimeter vyrastene svoje blede, ale celkovu farbu mam hnedu a spodky vlasov trosku tmavsie a v tom mam taky svetlohnedy melir, takze to nie je az take hrozne, ale samozrejme cesticku si nemozem dat, lebo vyzeram ako sediva babicka :D budem este premyslat, co spravim.. ale mozno by som si dala este jeden odstranovac farby a potom skusim tu popolavu blond.. uvidime :)

henyy

ziadne farby !!!!!!!!!!!!!!!!!!! mne kamoska vravela ze ona mi ich zosvetli , kupila farbu extra na zosvetlenie tmavych vlasov ale prehliadla to, ze ta farba je urcena na prirodne tmave vlasy nie farbene:(
ked nechces dopadnut zle, radsej investovat a zajst kadernicke. ...!!

henyy

ja som mala 2 roky cierne vlasy. potom som sa rozhodla ze chcem byt blond..
doma neskusaj ziadne experimenty, ja som to skusila a na hlave som mala vsetky farby sveta. chod dobrej kadernicke !!! ja som bola u nej 2 x a mam krasnu natur blond farbu:) samozrejme ze vlasy budu znicene ( zalezi aj na kvalite vlasov) ale nekonecne balzamovanie a kury na vlasy pomozu.

jankaaaaaaaaa

laurina: problem blond zosvetlovacov je v tom, ze odstrania nielen chemicku farbu ale aj povodnu farbu. a vsetci vieme ako tie zosvetlovace natrvalo nicia vlasy, navyse vsetky farby na uz odfarbene vlasy chytaju velmi zle

missB

no ak si nechces uplne znicit vlasy tak musis chvilku vydrzat takto...ja som to riesila tak ze som si davala tmavsi sampon (palette) ktory po nejakych 20 umytiach vybledol a postupne som si davala zostrihavat vlasy...
ja som sa poucila ze ciernu farbu uz nikdy..najlepsie su podla mna farebne sampony..tie sa zi vymyju a mam istotu ze nebudem musiet chodit jak debo s polovicou hlavy ciernou a polovicou bledo hnedou...

Laurina22

Baby.

Na zbavenie sa tmavej farby je potrebne kupit si Palette SAMPON POPOLAVA BLOND,naniest ALE POZOR,NIE NA KORIENKY LEBO ZOZLTNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vyckas,zmyjes,nanesies bledsiu farbu.

Finito