ako sa zbaviť čiernej farby?

suns

cafte kocky :)
ja som teraz v Londone a to ste ma potesili, ze aj na SVK predavaju B4 color remover :)
dnes som si ho kupila a dala..
no, povodne som blond ale farbim sa na tmavo uz asi 2,5 roka..
cize mi stale vyrastaju blond vlasy a to o tyzden po farbeni vyzera otrasne !
no pocas procesu ucinkovania toho B4 to vyzeralo fajn, taka rysava a sem tam moja blond povodna, ale po umyti ???
stala som v sprche asi 40 minut a nic !
akurat mi to zafarbilo korienky na zlto.. nechapem to, vraj ak si dostatocne neoplachujem vlasy, tak to nefunguje a pigmenty tam este zostanu..
ale ja som si to prave dost oplachovala..ach..
a dost mi to znicilo vlasy.. nedali sa ani rozcesat, tak som si musela dat silny kondicioner..teraz neviem, asi si kupim normalne blond farbu a skusim to.. ach tie vlasy :D

sewie

takze cierna je prec-sice nemam povodnu farbu-ale vpodstate dobre aj tak...ta uplne cierna ostala taka tmavsia hneda...

ivanna_13

Okej potom..pochopila som to tak z navodu len som sa chcela uistit ci to mozem hodit na cele vlasy, ked pri korienkoch mam uz svoju farbu :) tak ti velmi pekne dakujem jankaaaaaaaaa za odpoved ;)

jankaaaaaaaa

no ved ono sa to da pouzit na vlasy zafarbene aj pred rokom. ono tolen "vygumuje" z vlasov tu farbu umelu a necha len tie prirodzene vlasy.. samozrejme to nevrati povodny pigment vlasom, ktore boli odfarbene peroxidom