ako sa zbaviť čiernej farby?

jankaaaaaaaaa

kexd pouzijes odfarbovac tak ti odfarbi vlasy peroxidom - narusi vlas. a kedze uz mas aj nejake odrastene svoje tak ti to chyti uplne rozdielne na tvoje vlasy a na tie farbene cierne. na svoje vlasy ti to chyti na oranzovo zltu a na tie cierne na nejaku oranzovu hnedu. a inac odfarbovac a zosvetlovac je to iste len maju iny obsah peroxidu.
pozri si v drogerii ten B4 color remover

sewie

diki moc baby:)...strasne rada by som si kupila ten odfarbovac, pozerala som kritiky na internete-vyzerali super ale teraz som v Holandsku a tu nic absolutne take nemaju...:/

goccia

riesila som rovnaky problem pred vyse rokom. z ciernej mat naspat svoju hnedu. dosiahla som to doma s pouzitim odfarbovaca garnier (taka modra krabicka, nie zelena). teda zaklad je pouzit odfarbovac, nie zosvetlovac, na to si treba dat pozor, co kupujes. no ja som ho pouzila raz a hned som mala naspat hnede vlasy. ale potom som chcela ist na svetlohnede, tak som to opakovala a opakovala a znicila som si tym vlasy. ale po tom prvom pouziti boli v poriadku.

jankaaaaaaaa

zbytocne vlasy odfarbovat. trvala preto zosvetluje, lebo je v nej peroxid. a na cierne vlasy hnedy melir nechyti

farba

...skus si urobit melir tmavo hnedy a odrastene vlasy si tiez nafarby na tmavo hnedo-melir si urob tak husto ako sa to len da a postupne ti to tak odrastie.
...len ja neviem ci ti z ciernej sa vlasy prefarbie na hnedo/nemam s tym s kusenosti-ale asi by bolo najlpsie ist ku kadernicke ak sa doma bojis experimentovat
-este jedna moznost tu je
-ak mas silne vlasy mozes ciernu stiahnut nejakym zosvetlovacom a potom nafarbit naspat na tmavo hnedo-ale VLASY MUSIA BYT SILNE A ZDRAVE-ktore tuto proceduru vydrzia.
-dalsia moznost je-ze ak sa bojis doma nieco robit chod ku kadernicke-odbornicke dobrej a radsej si priplat a budes kludnejsia...
-no a este jedna moznost-nedavno som zistila ze aj trvala ondulancia zosvetluje-staci si na nenatocene vlasy naniest tu vodicku a podrzat 0d 15-45min.a vlasy vyblednu.../zasa MUSIA BYT VLASY SILNEJSIE-ABY SI ICH NEZNICILA/
zelam vela stastia
zelam ti vela stastia

jankaaaaaaaaa

kup si ten B4color remover. neobsahuje peroxid. ono len "vygumuje" tie umele pigemnty z vlasov a necha tvoj prirodzeny pigment. ja som to nasla v DM drogerii, neskusala som, ale na obale je popisane ako to funguje. pouziva sa to aj v kadernictve. a stoji to asi 11e v DMku

sewie

no ja mam hodne skusenosti s farbami-uz som vyskusala vselico, ale teraz som si fakt neni ista...toho meliru sa bojim, lebo nechcem mat cierno zlte vlasy...ale ani zelene...:(