ako sa zbaviť čiernej farby?

jankaaaaaaaaa

ked si vies vybrat dobru farbu a dobry odtien tak aj na odfarbene vlasy sa to da aj doma. mam odskusane. ale treba mat skusenosti a trocha sa v tom vyznat

vikiviki

nie jankaa, nie do nekonecna, asi 3 krat s odstupom 2 mesiacov , uz som na svojej, a premelirovat pramienky alebo celu hlavu naraz je hadam rozdiel, chcela som len poukazat ze nie je dobre davat po zosvetleni hned nejaku farbu lebo vysledny efekt nemusi byt taky aky si predstavujeme,

jankaaaaaaaaa

a melir nieje odfarbovanie? to si budes donekonecna davat premelirovat vlasy kym ti odrastu tie cierne? dovtedy budes mat cele vlasy odfarbene melirom.
B4 color remover nieje odfarbovac!!

vikiviki

ahoj, ja som tym uz chvalabohu presla, ciernu uz nikdy, ja som si tiez nechala vyrast, tiez takych 8 cm.Potom som si nechala urobit melir, svoje mam take plave tak na tie moje vyrastene to chytilo perfektne , no na tie cierne tak do zlta, ale dalo sa.Bolo to take premelirovane, nejak to nekricalo. ( zvyknem nosit vlasy v cope,)Pouzivala som aj taky sampon strieborny, na tie zlte, tusim od Kallosu.

Tiez tuho rozmyslala ako prec s ciernou, urcite by som vsak neriskovala s klasickou farbou alebo zosvetlovacom, noviem toť moja skusenost.Hlavne, ak sa rozhodnes predsa pre ten zosvetlovac, a potom si budes chciet dat nejaku hnedu, tak pozor na to, kamoska si na odfarbovane blond vlasy dala orieskovu a vysledok bol jedna katastrofa, vlasy zelenee.

katka_a

ahoj ja som mala podobny problem , isla som kadernicke a za dve hodiny som mala opat hnedu farbu :) urcite si to nerob sama lebo to moze dopadnut katastrofalne , nehovorim ze vzdy , ale neriskovala by som .