Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

jajka001_

na aku pracu, studium sa hodim? to bola moja dilema x rokov kym som sa zmierila s tym ze na to nepridem, pretoze vsetko vyskusat nestihnem :) treba spoznavat samu seba, svoje schopnosti, moznosti. ale ked budes mat na krku ppp, nebudes mat na to cas.

Katkaaa

Ja sa zaoberam buducnostou, pracujem, rozmyslam nad studiom, chcem ovladat nejaky ten jazyk,aspon dva, som na seba prisna, no mala by som byt este viac,lebo mam pocit,ze to teraz dost flakam aj tak. Ale aj tak neviem co presne chcem. Kde by som mohla zistit na aku pracu,studium sa hodim?? to by sa mi velmi hodilo.. kto by mi ohladom tohto vedel poradit? stratila som vlastnu identitu :( a uz to trva dost dlho....

Katkaaa

No a,ked som vraj mala anorexiu, tak som mala najmenej 48kg a vlastne aj trochu menej. To bolo tusim dvakrat. Potom asi trikrat som schudla na 50 kg,potom 51,2 a to bolo tusim posledne naposledy :(
...tusim mam teraz o dost viac tuku ako svalov achjaaaj.....ujo jojoefekt nezabudol ani na mna!

jajka001

kasli na modelky...co je to uz za zivotny vzor. proste myslis na blbosti, si vysoka, stihla, a chude baby casom priberu ked dospeju, to ale nie je ziadna tragedia. tragedia je ked sa dospela zena trapi s takou banalitou ako ze chce navzdy vyzerat ako vychudnute male dievcatko. navyse normalne sa stravujuca zena ktora sa primerane hybe, nemoze byt obezna, nema z coho. ty mas este k tomu v genetike stihlost takze uuuuplne zbytocne si nicis zivot blbymi myslienkami ktorych sa treba jednoducho zbavit a zaoberat sa niecim dolezitym. napriklad buducnostou.

Katkaaa

Dakujem za radu.. no keby som sa tolko hybala,tak by som urcite tak schudla ze az :) to je az privela..no, skoro denne nachodim 45 min. rychlej chodze, 3 krat do tyzdna 30 min. stacionarny bicykel, ale nic ine. Ale zevraj staci polhodina denne.
K jedlu chcem povedat,ze nezvladam sladkosti a sladke jedla.
Ale este chcem povedat, ze ked som bola mala, nechutilo mi dlho jest,mam na mysli,ze som dost trpela nechutenstvom takym detskym,malo som papala,ale tak zmenilo sa to, mamka vari rozne dobroty ako skoro kazda, a mame jej jedlo radi vsetci a sme vsetci stihli. Ja tak do 19 rokov som bola neprimerane chuda, ale prirodzene, no aj tak sa mi to zacalo zdat vela, tak som zacala blbnut az do doby kedy nastala MA. Metabolizmus perfektny,ale teraz si ho nicim ako mozem :( Neviem odolat vobec jedlu, a ked mi niekto povie, ze treba jest male porcie,pravidelne,zdravo, tak mi to pride ako dieta :( ako nejake tyranie zas. Podla Papezovej co som citala, tak je normalne jest vsetko ako clovek chce(!) :) No ale ani to tvrdenie ma neuspokojuje,lebo mi to evokuje kila na viac,tucnotu, normalnu postavu- co mi zas evokuje "nadvahu",neforemnost a pod. :( Somnou ani z voza ani na voz....
Inspiruju ma modelky, smutok za tym,co mohlo byt a nestalo sa, mohla som byt modelka,ale nasi s tym nesuhlasili,do toho psychicke problemy.
Ja neviem,zniem chaoticky,co asi znamena, ze mam v sebe chaos :( Nemozem sa vzdat chudej postavy,alebo tuzby po chudosti.Vzdy priberiem a potom schudnem, teraz som dlho neschudla a znepokojuje ma to,drzi ma to stale v nejakom napati,ocakavani. Neviem vlastne co mam cakat. Mam 178cm, nikdy som nemala viac ako 58kg- to som mala ked som viac jedla ale este som nemala ppp. Potom som to zvykla prirodzene schudnut na 55. Ked som ale prednedavnom zistila, ze vazim 58,2kg, tak som vazne ostala v soku a odvtedy sa nevazim, lebo som si takmer ista, ze tam teraz bude vacsie cislo kedze tak vela jem. Skor mi teraz nejde o kg,ale o cm. Pretoze mam v bokoch 94 cm,teda mala som. ALe to je o 4cm viac ako som mala normalne! a to nechapem! vie mi to niekto normalne vysvetlit? ked mam v podstate taku vahu ako predtym,ze mam ine rozmery?! ako je to mozne?! mam viac tuku ci co?? prosim,poradte mi! ;-(
Najviac ma dostalo, ked som mala BMI asi 18 a psychiatricka mi povedala,ze mam normalnu postavu.Prsia,vsecko. To mi najviac rezonuje v hlave,pripadam si ako tucko. A nezartujem a nemachrujem. Musim to tu zdoraznovat, lebo ako tu casto vidim, tak tu medzi sebou sutazite,hadate sa, ste arogantne a pod..

jajka001_

katkaaa, jedz pravidelne, v malych porciach, zdravu stravu,nebudes mat vlci hlad a nebudes sa prejedat. tvoje telo to stihne stravit, bude mat sucasne potrebne ziviny, nebudes hladovat a nebudes ani priberat. ak chces zhodit, treba sa hybat. nemusim cvicit, staci sa hybat, doma nesediet pri pc ale upratovat, ist sa prejst von, na korcule,na bike, ist s kamoskou na plavaren, zabehat si, v piatok si ist zatancovat, v sobotu na turu do lesa a v nedelu sa riadne vyspat :)

Katkaaa

Ahojte. Chcem vas poprosit o pomoc, radu,nazor. V skratke, mala som par krat anorexiu, no nic hrozne to nebolo. Uz niekolko mesiacov priberam, lebo som zacala jedlo milovat.No stale sa snazim schudnut, stale,stale, no nedari sa mi. Citim sa ako uplny- a teraz ako tucny chudak. Vobec neviem co mam robit, sama si absolutne neviem pomoct. Som uplne bezradna, v jednej chvili si poviem, dobre, teraz si na jedlo uz budem davat pozor a schudnem, no ked myslim furt na jedlo, tak mam chute a nakoniec sa po 2,3 dnoch obzeriem, alebo hned poobede, k veceru. Proste,jem vela, ziadne take,ze anorekticke jedalnicky,ako som uz povedala, 2,3 dni jem malo a potom je to v hajzli. No mimo toho je to katastrofa, velmi som si jedlo oblubila a nasledkom toho je moje velmi vypukle brucho, neviem co s tym mam robit,je na nom tuk,ale skor ide o to, ze je strasne nafuknute az sa zanho strasne hanbim... :/ toto neviem riesit, neviem ci to zmizne aj inokedy ako cez noc,alebo ked dlhsie nejem :/ trva hrozne dlho kym trochu klesne.... az sa pred nasimi strasne hanbim, hanbim sa pred nimi vela jest,lebo si pomyslia,ze no, pribrala, a sa aj necudujem... mozno je to len v mojej hlave, ale niekedy si pomyslim, ze je fakt cudne, ze ked si dam na obed napr. celozrnny rohlik a nic viac a potom sa vecer prezeriem, tak to uz je cudne-preto sa bojim. Nic mi na to nehovoria, skor pred par rokmi ked som zacala vymyslat,a tak, mali vyrazne komentare,ale teraz nekomentuju ako jem, lebo vidia ze som pribrala a im to zrejme staci a podla nich take banalne veci nechcu riesit,takze tak... hlavne pre otca su to kok*tiny, nepodstatne veci,nepotrebne k zivotu :/ ..v podstate ma pravdu, ale pre vacsinu zien je postava dolezita,ale on.....
Hadam je to trochu zrozumitelne, nenapisala som vsetko,mozno neskor,ale gro som dufam opisala.. :(

baska123

R: Musli s mliekom, banán
D: 250g polotučného tvarohu so škoricou
O: Kuracie masko so zeleninou a ryžou
--Korčule 2h)
O: Ovocný šalát
V: 35g knackebrotu, tuniak, karička

nikki999

vcera
r: ovsaky,jogurt,kokos,hrozienka,semienka,jablka, hrusky

hodina orbitrek

o: spagetové muffiny s ricottovou posypkou plus zelenina

o: acidko, jablká

v: knackebroty 3 ks, cottage sunka-chren - polka, plus paradajky,cibula

cvicením som pribrala 4kg :D:D:D:D ale vyzeram stihlejsie :P

klaudia345

R:cerealne pecivo,dve vajicka,zelenina
D:trosku musli s mliekom,jablko
O:cestoviny s kuracim meskom a syrovou omackou
Ol:ananas
V:cottage,cerealna zemmla,zelenina