Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

[zruseny22]

Ahojte, ja len... že vám ďakujem za všetko... neviem vydržať s terajším pribratím a tak bude najlepšie, ak odtiaľt odídem, asi patrím na iné stránky... chcem naspäť schudnúť. Nie som hodna žiadnej pomoci. Opatrujte sa.

Futuristkaa

Baby Vám sa len zdá že zjem málo v konečnom dôsledku do večera zjem kolo 1500kcal lebo pri telke si vždy dám ešte nejaké cukríky alebo niečo také

klaudia345

R:celozrna zemla so sunkou,zelenina
D:musli s bielym jogurtom,jablcko
O:bryndzove halusky
Ol:pomaranc
V:zemla,natierkove maslo,zelenina

Annyi

R:grahamova bageta,maslo,syr,salama
D:v skole hrahamova bageta,syr,sunka,paprika
O:granadir,kysla uhorka
O:rozok,maslo,salama potom neskor cottage jahodovy
V:granadir,kysla uhorka

alexandraaaa

Sunshine to vystihla..stiahnuty zaludok..to mam aj ja a veľmi niekedy nedokážem prijať ani jeden celý rožok,preto jem len polky,alebo ryža ak je tak len pol kopčeka lebo viac nedokážem zjesť a tak podobne , zbytočne by mi bolo len zle...ale zas,ak sa vyhladujem tak znesiem dosť, ak sa aj snažím,neviem to..no neviem lebo viac do mna nejde :(

Sunshine_0

Nikki: niektoré baby majú veľmi stiahnutý žalúdok tak preto nevedia prijať viac potravy, a aj sa boja že priberú a vela iných dôvodov

nikki999

r: platok celozrnneho chleba,sunka,paprika plnena lučinovo-syrovo-pažitkovou zmesou, plus paradajky

d: ovsaky,jogurt - SMOTANOVY !! tučný - ojojoooj :P plus vela hrozna - HROZNO holky ! aj z toho sa priberaaa

o: cestoviny s ricottou a paradajkovo-paprikovou zmesou plus zelenina

o: acidko vanilkové a asi 10ks mandlí

hodina beh

v: 2 knackebroty, polka tvarohu zmiešaného s tuniakom a ricottou a pažitkou plus vela paradajok

3 l vody , liter čaju

.. sa čudujem pri niektorých jedalnickach ze este zijete ! .. tolko vela super jedla existuje a tolko super receptov... aaaa ! a vy furt len jogurty a hovadiny ! ja kazdy den len vymyslam co super si navarim, alebo aku natierku si namixujem.. oooch..