Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Nepodstatna

Tak ma to trápi chcem sa vyliečiť a prekonávam samú seba ale je to ťažké bojím sa že to nezvladnem . Mám pocit že som sklamala časť mňa , pretože sa snažím jesť . A druhú časť mňa , pretože mám výčitky :-(

Maoam

Cry: sprav to co sa ti ziada, vyhovej sama sebe, asi to potrebujes :-)

Nepodstatna: lebo si chora, to sa podda, ked sa budes liecit

Nepodstatna

Prečo musím mať tie výčitky ? Prečo nemôžem jesť a byť spokojná a šťastná že som sa dobre najedla :-(

[zruseny22]

Maoam, je mi smutno.... premýšľam, že si pôjdem dať teplú sprchu.... pustím si nejaký film na notebooku.... hmmm....

[zruseny22]

Maom, skusím pohľadať....
Tento víkend mám skúšku pre seba ako zvládnem jedlo. Som sama na byte. Ale zatiaľ som zamestnaná. Chcela som ísť na korčule, ale potom som si uvedomila, že to nie je to čo chcem, že ma na tie korčule poháňa choroba a tak som ostala na byte a počúvam pesničky, som na nete.... asi urobím trochu poriadok...

Maoam

so spevom je to uz tazsie, bud vies alebo nie, ale na tanec mas zjavne vlohy, ked si to robila v minulosti tak sa zameraj na to! urob to pre seba

Maoam

tanec je genialna vec, co ti brani opät tancovat????? vsak staci ako hobby, mnohi to robia cely zivot...pre seba

tanec velmi harmonizuje, ako telo, tak i dusu a budes ovela stastnejsia, ja tiez milujem tanec :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.