Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Čítajte viac

[zruseny22]

Maom, strašne rada tancujem- dance a hip-hop. Bývam v Ba- momentálne- a tak rada by som chodila niekam tancovať... normálne chodiť na tréning. Ešte pred chorobou som chodila do tanečnej skupiny- ale to bolo na základnej a 1roč. strednej školy. Dnes už mám 25rokov, ale tancovanie milujem. Aj atletiku som robila 9rokov závodne, ale tá ma už nepriťahuje. Tancovanie je radosť, zábava, úsmevy...

Maoam

tak vidis Cry, to je uz ina rec :-), baby su tu pre teba, pis co mas na srdci a vzdy sa oplati bojovat za seba, uvidis sama, este nie je vsetko stratene

co by si rada zasa robila?

Maoam

Vsak mozes aj 5ks, preco len 2? 5ks knäckebrotov je asi ako krajec chleba. Len sa riadne najedz, hlavne rano aby si mala silu a aby ta to zasytilo, inak ta poobede a vecer prepadnu navaly hladu.
Teple jedlo: vyskusaj Smajliqin trik: slepacia polievka (alebo ina), ak mas rada, jedla polievku kazdy den a casom si zvykla na teple jedlo a postupne pridavala, zemiaky, mäso a tak dalej. Zacala uplne normalne jest a po par mesiacoch pribrala len kilo.....bola prekvapena, ze takmer sa jej nezmenila vaha, ale predtym nejedla nic a potom uplne normalne, ale vyzivne a zdrave veci.

Nepodstatna

Ďakujem maoam . Na pár sní tu nebudem chodiť a budem sa snažiť každý deň jesť teplé jedlo . Na ranajky ten knackenbrot s tvarohom a dufam ze len dva kusy :( a Snáď sa mi to podarí a o týždeň mi už z tých obedov nebude zle

[zruseny22]

Ahoj, "Nepodstatná". Chcem ťa len povzbudiť, aby si nič nevzdávala, a aby si vyhladala odborníka. Nemusí ti hneď prvá psychologička vyhovovať, ale keď nevyhovuje jedna, hladaj ďalej.

Maoam

ale zjest za krabicu knäckebrotu je tisickrat lepsie ako zozrat 5 horaliek alebo 3 cokolady, takze ber to pozitivne, knäckebrot s tvarohom a cottage syrom je velmi fajn jedlo, zdrave, malo kalorii, vyzivne...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2 - Fórum - ZDRAVIE.sk