Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

nervoznaa

ja nikdy nebudem OK pretože ja to NEVIEM a NEDOKÁžEM..nedokážem sa dlhšie normalne stravovať a preto si organizmus do kopy nedám nikdy..dneska som psychologicke vravela ze neviem čo chcem..ci byt zdravá a s vahou alebo byt chora byt hlboko pod vahou so zdravotnymi problemami....ale uz viem co chcem..umriet..lebo to jedine ma oslobodí od vsetkeho zla

Annyi

nervozna
ja som to mala tiez take citila som sa ako by som mala v bruchu tehly prve tyzdne ti bude velmi tazko na zaludku musis pomaly inak to nejde musis to vydrzat mozno to bude smiesne ale napriklad ja som si dala kazdy vecer pohar cerveneho vina a velmi mi to pomohlo na travenie

nervoznaa

ja niekedy nedokazem ziest ani len kopcek ryze,zjem len pol kopčeka..proste aj teraz dala som si trošku ryby,biele mäso, som si povedala že to zvládnem a že sa najem, ale dala som si rybu asi taky kusok ako j epolka dlane a vkuse sa mi len odgrguje a je mi fakt zle..fenolax si uz nedavam lebo mam v crevach zmetok,citim to

Annyi

cry
a presne to som si hovorila aj ja ze takto zit nechcem ved zijeme len raz tak si zivot uzivaj ved ludia maju vseliake zdravotne problemy vseliake nevyliecitelne choroby postihnutia a ty chces zomriet kvoli vahe? svojim rodicom si sa narodila ako zdrave dieta a ty si to zdravie beries vedome vies kolko ludi by chcelo byt zdravych a nemozu vies co by zato dali?

Annyi

nervoznaa
ja ta chapem vies ake som mala ja zle travenie? ja som nevladala zjest polovicu rozka ale pomaly to pojde len to nevzdavaj ja som do toto isla tak ze som zacala jest napriklad to co moj brat alebo moji spoluziaci v skole samozrejme ze po malych davkah ale to travenie sa rozbehne len to chce cas telo si zvykne

Annyi

baby vednamiesto tych sladenych kav co pijete si mozte dat rovno kura s ryzou kaloricky to mate skoro rovnako a vyzivovo radseja ni neporovnavam

nervoznaa

ja mam zas taky problem,ze aj keby som chcela ziest normalnu porciu tak ako normalny dospely clovek potrebuje tak nemozem lebo nevladzem..a ked ziem toho viac je mi zle..na vracanie...viem ze som si dokafrala poriadne organizmus,lebo raz nejem raz sa prejedam a zvracam,ale neviem jak si ho dat dokopy