Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Čítajte viac

ladida

cry,silvus,aj vsetky ostatne baby,dookola sa tu opakuje ten "aspekt"rodicov..za roky praxe a ppp na vlastnej kozi v minulosti,mam pocit,ze kazde jedno dievca si zacne studovat clanky o ppp,kde su ako vinnici opisovani rodicia...a zacne aj tych svojich obvinovat..je lahsie povedat,ze ma mama nikdy nemilovala ako priznat,ze som prehnane zahladena do seba a egocentricka.veta-nesud,kym si nezazila nepatri do vasich/nasich ust.ma niektora z vas dieta?asi nie,inak by ste mozno pochopili,ze vas vasi rodicia nezavrhli,len sa na vase utrpenie nevladzu pozerat.laska k dietatu je nepredstavitelna,kym ho nemas.mate pocit,ze trpite?nasobte svoju bolest 100x a asi to citi vasa mama.pisete,ze vas boli sa vyliecit,mozno vasu mamu boli na vas pozerat a nebyt schopna pomoct.

Nepodstatna

Cry potom sa ti to rozpíšem utekám na tie korčule pokým neprí ale áno dala som si preháňadlo inak by som teraz bola na tom psychycky totálne zle a pri psychologičke som párkrát bola ale nedalo mi to veľa ale chystám sa k nej opať ...

[zruseny22]

Nepodstatná, presne tak. KOľko máš rokov? Keby si si urobila napr. teplú večeru, dá ti to menej kJ a budeš nasýtená dlhšie... Zašportuj si. A vlastne, nedala si si náhodou preháňadlo,????

Nepodstatna

Jajka neviem jesť normálne .. buď nejem nič , alebo sa prejedám ... a aj keď sa normálne snažím jesť tak to len dodrbem a som vždy tam kde som bola v tom bludnom kruhu sa proste točím a točím..

jajka001_

prave z tej hladovky sa potom prejedas a ješ blbosti. musis jest normalne, aby si sa netlacila sladkostami. jedna malá sladkost denne stačí.

Nepodstatna

Cry -mlieko , mars , piškoty a jogurt ja som strááášne hlúpa :-/ zajtra to zas vidím na hlaodvku _! .-/

Nepodstatna

Jajka ja som toho mala oveľa viac a kolorickejšie ... :-/ Lebo som si dala chlieb a zas som si musela povedať to sovje dosrala som to dám si ešte niečo ešte niečo ale už nechem isť a vecko už sa viac nechem ničiť .. no tu u nás neprší tak beriem korčule a idem na to ... snáď to dopomôže k tomu že nepriebriem kilo ale len pol :-/ :-/ i ka závidím ti ale v dobrom ale aj ja by som si chcela dať na večeru neičo také a bez výčitiek .. :-/

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2 - Fórum - ZDRAVIE.sk