Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Čítajte viac

Nepodstatna

Maoam ... síce ta rada čo si dala cry znie dobre ...ale ide o to že koly ppp vačšinou statíš totálne všetkých .. od kamarátov , cez priaťelov , partnera až po rodinu ... nemáš nič nikoho okoho by si sa mohla oprieť nikoho kto by ťa poĺutoval (dobre my si možno ĺútosť nezaslúžime a vlastne ja o ľutosť ani enstohjím) len by bolo pekné raz za čas počuť nejaké milé slová ktorých sa mi nikdy nedopočujeme ako hovorí cry s nami sa NIKTO nemazná ... a preto je tak ťažké sa vyliečiť ... keď sa človek pokúša urobí jendu chybu a zas ho to celé zvali na uplne dno ... a nás už občas nebaví znova sa postaviť preto si to človek povie je lepšie keby som zomrala aj ja aj každá z náš si to už milónkrát povedala .. ael to asi nikto iný nepochopí nikdy ..

[zruseny22]

Maoam, odišla som do BA kvôli škole. Ale hlavne- chcela som sa osamostatniť, čo sa mi podarilo. Napr. ani raz za mnou neprišla mama do nemocnice. Teraz môžem ísť ku psychiatričke len vtedy, keď so mnou pôjde jeden z rodičov- aj na predpísanie liekov. Naši sú rozvedení a vedz, že ani jeden nemá záujem tam so mnou chodiť. Otec žije v Čechách, mama zdravot. problémy. Čiže mi ostáva vyhľadať asi inú psychiatričku, napriek tomu, že som s touto spokojná, nemazná sa so mnou, vládne tvrdá ruka!
Prečítala som si ten článok. Povedz mi, koľko poznáš takých chorých a pozitívnych ľudí? Ja o nikom neviem osobne. Ani z nemocnice. Ani tu, vonku.
To, že som napísala, že chcem zomrieť: na jednej strane chcem, pretože som si všetko spackala, zničila, nemám už nič a nikoho, pre koho by sa mi oplatilo žiť. Koľko x som sa snažila dostať z toho bahna. Boli aj chvíle radosti, kedy som po hospitalizácii mala pocit, že nie je šťastnejšieho človeka ako som ja. Mala som v sebe toľko sily a odhodlania... ale... choroba vo mne driemala a znova sa zobudila... oveľa silnejšia...

Maoam

Cry, proste ty cakas na moment, ze dostanes lasku od svojej rodiny ale to skor umries ako dostanes toto, nikdy ta nemilovali, bola si dobra dovtedy, dokedy si podavala vykony a bola uspesna, prisiel problem a odkopli ta a toto je to, co sposobilo tvoje ochorenie. Ale tu lasku nedostanes, to je iluzia, teda dostat ju mozes ale nie od tychto ludi!!! nie je to tvoja chyba, ale kolko rokov uz preslo, dokedy chces cakat a nicit sa? proste bud umries alebo urobis za tym hrubu ciaru a zacnes odznova SVOJ vlastny zivot a budes si vyberat ludi do neho, takych, ktori su schopni s tebou dobre zaobchadzat a mat ta radi - toto musis pochopit. A to chce novych ludi. Necakaj na lasku od rodiny, nikdy ju nedostanes. Tolko moja rada.

klaudia345

maoam,
neberiem ti pravo sa vyjadrovat len konfrontujem tvoje nazory s mojimi a nie vo vsetkom suhlasim..to je cele

Maoam

myslis, ze napriklad so mnou sa zivot maznal? mnohe z toho co pises by som mohla napisat o sebe, odzite, takych ludi je velmi vela...bohuzial nie kazdy ma to stastie na okolie, tu spravnu rodinu, nema ziadnu podporu prave naopak, este ho tahaju nadol, ale ked vies co je na pricine, tak s tym mozes nieco predsa urobit, si jedna z mnohych, ktore zazili taketo zle zaobchadzanie, ide o to ze si napisala, chcem umriet, nechcem zit - proste prestavas bojovat a to je to, co je nespravne...ked sama seba vzdas, tak to nema vyznam, co takto vykaslat sa na rodinu a zit svoj vlastny zivot co uz aj robis, ale proste v terapii zvladnut vnutorny odchod od nich? odpojit sa proste od nich, to je to najtazsie ale to je ten kluc k TVOJMU vylieceniu a ty to dobre vies a ak ti na sebe samej aspon trocha zalezi, mala by si to urobit, lebo na to mas!

[zruseny22]

Maom, ja teda na invalidnom nie som. Ale v niektorých veciach s tebou tiež nesúhlasím. Najskôr som ti chcela toho toľko popísať, ale teraz skôr bez komentára. Nemám chuť niečo vysvetlovať. Dosť vecí sa ma z tvojich slov dotklo. Vyskočili mi slzy do očí.... Ja napr. o ľútosť nestojím. A vlastne... mňa ani nikto neľutuje. Ani rodičia, tým som ukradnutá. A nemysli si, že každý lekár spolupracuje s chorou ženou, ktorá sa nechce vyliečiť. Skôr dávajú od nej ruky preč. A s tými liečeniami: tam to platí tiež tak: ak nespoluracuješ, dovidenia.
Tiež pracujem- od 18tich, zároveň externe študujem, na školu, na všetko si musím sama zarábať+ ešte mame dávať peniaze na elektriku + mobil, hoci s ňou nebývam....ale o tom nechcem..... Ja som NIČ nedostala zadarmo. Všetko si musím sama zabezpečiť... o mňa nikto nestojí, ale uvedomujem si, že si za to všetko môžem sama. A rodina? Tí ma odpísali hneď, ako sa v 18r dozvedeli o mojej PPP. Problém mám od 12r. Stále som ich tešila, v škole vyznamenania, robila som závodne šport, tance.. mali zo mňa radosť... v tom prišiel problém a zavrhli ma. Som im dobrá pre peniaze.
Ale to je všetko fuk.... A vlastne bezvýznamné ti niečo písať.

Nepodstatna

Vlatne tým som chcela povedať že áno Silvuš je na tom naozaj zle a nemá ani chuť a ani odhodlanie sa vyliečiť . Ale nie každá z náš je taká .. niektoré na to proste nemajú..

Nepodstatna

Maoam - Je pekné , že si si vyjadrila svoj názor ale skús si to najprv prežiť až potom hovoriť ... nevieš aké to je keď ťa to ovládne . Keď sa snažíš a chceš bojovať no zrazu ťa to celé položí na kolená a ty si bezmocná chceš MII a ANE vykričať "Dosť som silnejšia a zvládnem to !" no ona sa ti len vysmeje a vykričí ti že ona je tá čo ťa ovláda... Ja sa s tým pokúšam bojovať každý boží deň . Chcem sa vyleičiť no napriek tomu že chcem a snažím sa mám pocit že som stále len a len nižšie ..

jajka001_

silvus, ked radsej umries ako byt stastna, ok, je to tvoja volba. ale tvojimi prispevkami podporujes zacinajuce anorekticky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2 - Fórum - ZDRAVIE.sk