Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

happyladybug

no takže mám za sebou desiatu a raňajky :)
a celý jedálniček vyzerá takto asi :
raňajky : activia + 20 g kukuričných lupienkov (už ich bolo akosi 70 g :D takže na dnes asi cornflakov stačilo :D) + hruška
desiata : celozrná minibagetka s maslom šunkou a čínskou kapustou
obed : ryba so smotanovou omáčkou + zelenina (2 paradajky uhorka čínska kapusta) + celozrná bagetka
olovrant : kuracia polievka s kuracím maskom + krajec celozrného chleba + neskor nektarinka
večera : 250 ml mlieka
druhá "večera" (pri telke :D) : hruška
:) (tá troška cukru musí byť proste :D)

plus k tomu celý den pochrumem dosť veľa cornflakov(70-100 g?? :D) , kompenzujem si tak chipsy :D...ale dnes som na raňajky trocha prešvihla takže asi stačilo :D

toľko zatiaľ :)

aniel smrti

ano citala som silvus,a viem..ja nezvraciam kazdy den.ja mam striedave obdobia..zrania..nejednenia..zrania a zvracania..trva to 4 roky..a navstevujem aj odbornikov,ale mampocit ze to chcem..lebo chcem schudnut pekne krasne a chcem byt stihla ako modelka,chcem si vediet spocitat vsetky rebra..paci sa mi to,no nikdy taka nebudem lebo dnes ma mamaprinutila zozrat jeden CELY!!! rozok..ale o chvilku idem do roboty tak si budem robit co chcem..
vyska 163 cm
vaha 51,8 kilogramov

sati 19

Anjel sm... a kedy si s tym začala,s tým nežraním..,čo ťa k tomu viedlo?Ináč,nepíš prosím ta,že nenávidíš žrádlo-veď ty ani nevieš,čo je to dobrá žranica-lebo neješ....

MaariSSaa

Aniel smrti - hlavne nezvracaj!!!Precitaj si tu prispevky od Silvus 28 a pochopis!!! Kolko ma z toho zdravotnych problemov...tatto tema je na to, aby sme sa podporovali a jedli, nie aby sme nejedli...ak sa chces vyliecit, musis to zacat brat vazne a snazit sa...jedz 5krat denne male mnozstva a zdrave veci a urcite nepriberies, mozno na zaciatku par kil ale to sa ustali...inak kolko vazis a merias?

aniel smrti

vcera
ranajky: pol rozka
obed: croasant
vecera: par kusov do rozka,pol horalky,kopcek ryze, stava kuracie prsia..
to som sla vyzvracat ale zvracala som iba stavu,nechapem to aj ked som po tom napila dost vody aby to slo vsetko von..neslo..urcite som pribrala...je mi na nic, preklinam zradlo

MaariSSaa

Asi ma porazi!!! Vcera od 14,30poobede som nemala v ustach uz nic ine len vodu a zeleny caj, takze som 17,5hodiny nejedla nic a vysledok? Na vahe iba o 0,2kg menej ako predosle rano!!!!

Vrrrrrr, mam tlak tritisíc!!! :-/

klaudia345

dnes:)
R:cerealna zemla,sunka,1vajecne bielko,zelenina
D:jablko,kava s mliekom
O:bryndzove halusky...sice len trocha ale boli
Ol:jablko,hruska
V:pecivo,naitierkove maslo,2vajecne bielka,zelenina
potom hruska a pol litra kofoly :D mnam

ALice 29

dufam, ze sa ti to bude upravovat k lepsiemu ako dnes.Nemavas problemy so spankom? Zacalo to reakciou na urcity druh potravy alebo zo dna na den?

LETICIA

alice29, tak ja som mala problemy neskutocne so zaludkom a ked uz nieco jem uz s tym pocitom, ze mi bude zle, zacinam vynechava tabletky na zaludok, vynechala som antikoncepciu tak uvidime kde bol problem, gastro vysetrenie som odmietla, nieco take ako zaludocne nervy, tak potom som uz nejedla vobec nic, stiahol sa mi zaludok a jest sa nedalo nic.

ALice 29

Leticia,
dnes ti to islo dobre:D.Vaha bude stupat pomaly, ale bude:D nemaj strach. Ako je to s tebou, necitis hlad, nechuti ti?