Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

ALice 29

Ahojte ,
prave som sa vratila od babky(skor z priberacej kury som o kilo tahsia a je mi nanic, strasne, takmer vsetko mi je tesne)
Vcera:
R- 2 rozky so sunkou, paradajka
D- asi 50g mini trubiciek, mandarika
O- gulasova polievka, cestoviny s hubami na smotane
O mandarinka
V rozok so syrom, 2 ks jablkovej strudle
V jogurt pecene jablko
Po celu dobu som bola plna, takmer nulovy pohyb... Mam uplne zniceny metabolizmus, krasa....Uz asi budem len priberat

maminaaa

cry, teraz mi odpusť, ale som rada, že máš v hlave zmätok a jediné čo na to viem povedať je, že dúfam, že ho naozaj máš. to by znamenalo, že ešte aspoň trochu racionálneho uvažovania sa v tebe nájde, pretože to, čo si písala naposledy o tom dvakrát nesvedčilo:
"mám pocit, že tú chorobu chcem. Ani nie tú chorobu, ako tú štíhlosť. Mne je vlastne jedno, či zomrem na nadmerné užitie liekov, alebo na anorexiu"
nerada kopírujem niekoho vyjadrenia, ale toto len pre pripomenutie. tvoj postoj tam bol hnusný a skutočne sebecký. zamyslela si sa vôbec nad tým ako asi sa musí cítiť tvoja mama? áno, tá žena, ktorá ťa porodila, s láskou vychovávala a teraz pozerá ako sa jej dieťa zabíja, lebo to tak CHCE? trošku sa nad sebou zamysli.

aniel smrti

ja len že mam zase strach jesť..jedla som normalne asi 1 apol týždna..síce velmi malé porcie. ako napríklad ranajky,pol rozka,obed kopcek ryze štava a tak..ale jedla som..no zacinam mat z toho vsetkeho strach...

klaudia345

dneska celkom v pohode :)
R:cerealna zemla,vajicko,natierkove maslo,zelenina
D:jablko,pomaranc,2dcl pomarancoveho dzusu
O:vyprazany kuraci rezen,americke zemiaky,zelenina
Ol:biely jogurt
V:zeleninovy salat so syrom,cerealne pecivo
neskor jablcko :)
...uz takto jem dva tyzdne a menzes sa mi este nevratil...dokedy budem este cakat? :((uz som nervozna :(

MaariSSaa

Silvus28 - urcite nestresuj nad tym kilom, ved to ti iba prospieva, ze pomalicky priberas...jes zdrave veci a vidno, ze sa snazim, tak ti uprimne budem drzat palce...nevzdavaj to! A to ze jes maso a pecivo je tiez super, je tam vela zivin a maso obsahuje take latky, ktore nenahradis nicim inym a su to predovsetkym bielkoviny, tak aspon naberies aj nejaky ten sval mozno :-)Ja som inak tiez teraz trochu pribrala, asi to kilo, no viem, ze to len teraz na za ciatku, ked som zacala jest uz aj normalne jedla a to sa ustali - telo si zvykne a uz priberat nebudeme aj ked budeme normalne jest.
Ja dnes zatial :
R - jogurt, par karameliek, kava s mliekom
D - kava s mliekom
O - segedinsky gulas, jedna knedla mala, gumenne cukriky asi 50g a pasik cokolady
Ol - asi slivky
V - neviem ale mam chut na pizzu, co s tym? :-DDD

silvus28

pribrala som zasa ďalšie kilo, už mám 46 kíl, ale zas až tak mi to nevadí ako som si myslela že mi to bude vadiť...veď na sebe to nevidím, len to číslo na váhe...môj jedálniček dnes bol a ešte bude takýto:
R: biely jogurt, cappuccino
D: káva
Obed: morčacie mäso, kuskus a kompót
Ol.: biely jogurt
V: ľanový rožok, jogurt, vločky
Takže konečne som začala jesť aj mäso a pečivo...

dazdovka666

Ach jaj, viac nez casto pri citani tejto temy mam pocit, ze by mala zmenit nazov na HANBIM SA ZA TO, CO SOM DNES ZJEDLA :-/... Zajtra sa chystam na grilovane bravcove koleno :) minuly tzden som ho prvykrat v zivote ochutnala a mnaaaaaaaaaaam aka dobrota! A to ja maso ozaj nemusim teda :)

MaariSSaa

Silvus28 - to mi je luto, co sa ti stalo, dufam ze si uz ok...jedalnicek mas dobry:-)

Ja dnes zatial :
R - jogurt, kava s mliekom, lanove semeno
O - opatok z chleba ( milujem cerstvy :-D ), granadir, 50g ovocne cukriky, 50g cokolada, 4 karamelky ( ach jaj tie moje sladkosti )
V - neviem, snad melon a jogurt, pripadne celozrnna hrianka

A vecer idem vonku tak bude cca 4dcl bieleho vina. Pekny vikend vsetkym!