Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Purpleness

Marisa, tesim sa tvojmu opaleniu :) Zo mna uz akosi vyprchalo... Ale mozno mam len taky pocit... Joj, co by som dala za taku zahradku! Ja sa tu parim v panelaku, fuj.. Inak, ja na to opalenie beriem vzdy betakaroten v tabletkach, aby sa mi udrzalo :)

Purpleness

vcera:
R: plneny orechovy roztek, 2PL ovocnych ovsakov s mliekom
O: trochu zapekanych cestovin+hrst zeleneho salatu, 1 marhula
O: straccatella torta (mnaaaam)
V: 0,3l Moccha Frappe, 4dcl bieleho vina :)
V2: 1 biela Activia, 3 jahody, kocka cokoladky

ALice 29

Ahojte baby,
ja som este vacsi blazon ako som si myslela. Mala by som si vybavit psychiatra.
Chce o tom niekto pocut? ˇNie je to nic prijemne:(.Som uplne v koncoch.

MaariSSaa

Tak, tak baby, musime dat dokopy tie nase chore hlavy :-D Ja napr.som sa cely vikend opalovala a teraz som pekne hneda, a kazdy mi dava komplimenty, takze si uzivam dobry pocit zo seba a po dlhom case to nie je kvoli postave... :-)
Inak ja dnes :

R - nizkotucny ovocny jogurt, lanove semeno, 4 coko bonbony, 4 Maoam cukriky ( ja sa toho sladkeho neviem zbavit, ale tak vzdy lepsie rano, ako vecer :-)))

O - bude melon, lebo idem ku kamoske domov sa opalovat k bazenu

Ol - asi nejaky jogurt

V - asi pohankova kasa alebo paradajkova polievka s ryzou :-)

Pekny den vsetkym, uzivajte slniecko, papkajte a nedepkujte! :-)

Annyi

viki123
neboj porazime tu hnusobu co nam nici zivot teraz ju musime ovladat my a nie ona nas ved predsa chceme zit normalny zivot treba si ho uzivat a dat si to naco mame chut ved zijeme len raz nepojdeme do hrobu jak vyziabnute kostry :DDD
ja to robim hlavne kvoli zdraviu lebo to je asi najdolezitejsie musime dat do poriadku tie nase chore hlavy :D

viki123

Annyi,
presne tak,treba mať veľmi silnú vôľu a odhodlanie bojovať:)...máš pravdu,už sme zašli priďaleko,už sa nesmieme vracať naspať,ako bolo napísané v tom liste od života,kráčame za zdravím,za šťastným,normálnym životom...lebo život s ppp nieje život...
To aj ja mám čo robiť,aby som potlačila tie myšlienky a premohla sa,zvyčajne si preto vravím niečo na povzbudenie,aj keď je to ťažké,pokúšam sa nepočúvať tú chorú časť mozgu,nemôžme to už dovoliť,aby nás niečo ovládalo...
Tak to sa naozaj teším s tebou,že si taká silná a vyhodila si ju,musí to byť skvelý pocit voľnosti...Ja by som to ešte asi nedokázala,musím byť viac ok....ale pokúšam sa snažiť čoraz menej vážiť,nie už každý deň,ako to bývalo...

klaudia345

viki123,
noo jj je to skvele...uvidim ako to pojde dalej dufam ze to ostane takto a ta posledna vec sa zlepsi a budem stastna :)...dufam ze aj tebe sa dari :)

viki123

klaudia345,
aj to sa ti určite upraví,len je to naozaj dosť prirýchlo:)Keď budeš dodržiavať jedálniček a papať,čochvíľa ju znova budeš mať pravidelne:)a to máš šťastie,že si ju nestratila úplne,to by bolo oveľa horšie:/
..Tak vidíš,že si vôbec nepribrala,ešte si mala nižšiu váhu:)Pravidelné stravovanie a primeraný pohyb robia zázraky:D udržuješ si váhu,si zdravá a cítiš sa fajn:)
Držím palce,aby sa ti darilo...a ozaj,máš fakt dobrý jedálniček:),taký vyvážený,normálny:)

Annyi

viki123
to co si napisala je presne moj pripad proste musim vzdy hladat dovod preco to zjest je to velmi tazke fakt treba pevnu volu uz ked sme sme dosli sem nesmieme sa k tomu vratit musime pokracovat robime spravnu vec
ja mam niekedy este take vycitky z jedla napriklad ked idem niekedy do obchodu a mam chut na nejaku sladkost tak prejdem este asi 5 krat okolo regala zo sladkostami kym si ju kupim :D
a tu vahu vyhod cim skor vobec sa nevaz velmi ti to pomoze ja netusim kolko teraz vazim uz ani neviem kedy som naposledy stala na vahe