Priznaky tehotenstva

moniqa87

dancaBB ma pravdu, mozes byt aj prechladnuta, ale aj tak si uz utekaj kupit test nech mas istotu a vies na com si, drzim palce

dancaBB

patricia naduvanie a vetry nie su priznakom tehotenstva...s tym cikanim, to je priznak, ale t mozes byt aj poriadne prechladnuta...ked si mala pred 2 tyzdnami tak by si si uz mohla urobit test...zalezi aj od toho v aej faze cyklu si bola? a urobil sa do teba?

19patricia19

ahojte mala som nechraneni sex pred dvoma tyznami a mam bolesti brucha naduvam sa a mam vetry a ai kazdych 20 minut musim cikat a ak nejdem ihned tak sa pocikam boli ma aj maternica pomozte mi prosim neviem ci som prechladla a dokonca necitim ani nevolnost ale naopak
ps: DAKUJEM AK MI NIEKTO POMOZE

dancaBB

zrzka88883 no a co myslis tie spermie by sa ako dostali z jeho slipov hlboko do tvojej maternice??si myslis ze maju nohy?????a sami tam prejdu??moja, u teba je asi pravdepodobnejsie ze mas zastavene vetry ako si tehotna.a nbud trapna prosim ta..ked mas vek na taketo veci tak musis mat aj vedomosti trosku a musis mat aj vek na pripadne nasledky..bohuzial, o tom je zivo moja..ale to ty asi este nevies..lebo mas maximalne 15 rokov

boze detiiiiii....preco tu nikto nemysli na nasledky..najprv sexuje a neviem co potom tu kazdy vypisuje trapne otazky..najprv sa bojte, a potom sexujte..

zrzka88883

ahoj..chcela by som sa spytat ze ci by som mohla byt tehotna ked sme sa s priatelom maznali a valali sa posebe obleceny iba v spodnom pradle a on sa urobil..ked ja som na nom ssedela..je mozne aby som bola tehotna??ked mam este pocitt pevnejsich prsnikov a neprijemny pocit v bruchu???a po kolkych dnoch by sa mali dostavit priznaky???