Priznaky tehotenstva

ninka85555

Chcela by som este vediet v kolkych tyzdnoch alebo mesiacoch zacina rast zene brusko alebo zacina priberat =DDDD

ninka85555

Ahoj
Mam 17 rokov a chcela by som sa opytat pretoze mala som prvy krat pohlavny styk a bojim sa ze som tehotna pretoze je mi dost blbo. Cez den sa mi strasne toci v hlave a je mi na vracanie. Mohol by mi niekto poradit co mam robit?? Dakujem

ivetka

vlemi pekne vas prosim pomozte mi mam len 16 rokov a s pratelom chodim uz 02 roky so sexom sme zacali pred tristvte rokom. bol nechrraneny lebo on nema rad ked je to s kondomom ale ze si dava pozor uz som sa bala vela krat ale nebola som tehotna ani som sa nikoho nepytala lebo som nemala ziadne naznaky nic ale teraz mam blby pocit ze sa volaco pokazilo brucho am neboli nic take co tu citam len ma zacala bolievat velmi casto hlva cio ma naozaj neboliavalo casto chodim na zavhod a menstruacia mi meska uz tyzden a pol prsniky ma trochu bolia ale neviem ci toje vyvoojom abo nie este jedna otazka chcela som ist gynekologovi dat si antikoncepciu ale kamaratky mi hovorili neche nejdem ze as v 18stuch ze hormony v antikoncepcii mi mozu spravit zle mozem zacat tlstnut abo daco podobne co je stoho a pravda a mozem byt tehotna prosim dajte mi vedet na tuto emailovu stranku 23citronka23@azet.sk

lenuliatko

no urcite roziko je ze mozes byt tehotna.ale fakt male.nam sa to napriklad stalo.ale ked sa bojis urob si test.ale antika ta chrani ak si nevracala.

zufala

PROSIM VAS PORADTE... BEREM ANTIKONCEPCIU LOGEST UZ 5 MESIACOV, PRED 2 TYZDNAMI SOM MALA S PRIATELOM SEX BEZ KONDOMU A ON SA DOMNA SPRAVIL... KRAMY MI MESKAJU... MOZEM BYT TEHOTNA NAPRIEK TOMU ZE UZIVAM HAK ?

mara

ahojte mam problem som chora brala som dost silne antibiotika do toho este nejake a este nieco pred tyzdnom som s partnerom mala styk bez kondomu ale nemal by sa domna spravit menstruacia mi meska 4dni vsetko je presne take ako keby niekolko dni pred zaciatkom menstrucie teda bolia ma prsia atd.. robila som si aj test a necakam co mam robit mam este pockat alebo zajst k lekarovi