Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priznaky tehotenstva

denka000000

ahojte.uz som tu raz pisala...pred tyzdnom som mala sex...vo stvrtok som mala dostat menstruaciu no este stale som nedostala...niekedy mam bolesti v bruchu...uz som fakt zvedava...aj moj priatel je norvozny a potom som aj ja z neho...bolo by najlepsie urobit si test??Prosiiim o radu...diky

jerzzi

ahojte...potrebujem pomoc...poradte mi ais pred mesiacom sme spolu s priatelom mali nechraneny sex vlastne nie tak celkom...nespravil sa domna ale na nohavice....je mozne, ze som tehotna???...menstruacia mi meskala 7 dni a teraz som ju dostala ale je velmi slaba...mozem byt tehotna??? prosim poradte mi............

denka0403

Ahojte.Chcela by som sa opytat.Mala som prvy sex s priatelom pred tyzdnom.Dnes som mala dostat menstruaciu,no nedostala som ju ale uz dva dni ma boli brucho ale stale nic.Bojim sa,ze som tehotna...prosim o radu,dik

fforestka

ked som odchadzala zo slovenska mi prave koncila menstruacia a tu v anglicku som dostala prvu normalne a ta dalsia prisal uz po 17 dnoch

DESmodka

hej je to normalne.. je to tym ze si zmenila prostredie... ale ked budes tehotna sa necuduj, ked sexujete naostro... ziadna zodpovednost??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priznaky tehotenstva - Fórum - ZDRAVIE.sk