Priznaky tehotenstva

nikaaa

ahojte neviete mi poradit pri tehotenskom teste ako sa rata tych 5 dni? ci aj ten den kedy bol sex alebo az ten dalsi? Dakujem

malicqaa

no ale on sa vystriekal von ale ja sa bojim ci len nieco tak malo aj do mna nevoslo..ja som necitila nic.som mala potom o neco neskor mokre gatky ale to bolo asi zomna:)

malicqaa

a odkial by som to ja mala vediet..ja som necitila nic....ta ja som si myslela ze to stale inej osobe pisem ale vidim ze sa opakujem tak sorry

zjuzjika

ale sak nepis stale to iste toto sme uz citali... sak ale napadlo ta ze ked to praktizoval s byvalou takto, ze mozno je chyba v nej alebo v noma mozno z nichjeden nemoze mat deti...vies aj to sa stava..... a to ci do teda nieco dal alebo nie by si mala inak vediet aj ty sama a teda aj on..ale na chlapa by som sa v tomto absolutne nespoliehala

malicqaa

ja som myslela ze sa mu to nestane ved mi hovoril zee 4 roky s byvalou bol a nic sa nestalo....tak som si myslela ze sa mu to nestane..a aj on mi teraz hovoril ze neslo do mna..ja som bola na nom a on ma odtiahol a ja som chcela zas ale on ze uz asi je...a ja som sa len rozplakala ale o n ze neslo do mna ze preco placem..ale mohlo sa stat:(ta lebo chcem zase antikoncepciu ale takus ktorej sa nepribera...noaaa sak ja nevydrziim ja si ho spravim a potom pockam na menzes...

isabella

inak aj s tym testom pockaj aspon dva tyzdne od styku, aj ked je tam pisane, ze uz po 5 dnoch, to ti totiz vobec nemusi ukazat spravny vysledok, resp. ked je to tak skoro, ukaze ti negativny a mozes byt kludne tehotna... takze radsej pockaj...

isabella

malicka nestresuj sa tolko, na to si mala mysliet, ked ste mali nechraneny styk a preco ta zaujima ci alkohol ovplyvnuje ucinok antikoncepcie, ked vravis, ze ju uz dva tyzdne neberies?

MALICQAA

a ked som brala antikoncepciu a pila som ovplyvnilo to ucinok antikoncepcie??

jedna mi pisala ze ma moze oplodnit aj tesne pred ejakulaciou tak to sa este vaic bojim....lebo on ho vybral ale citil ze nieco slo zneho ta mozno to bolo pred ejakulaciou a mohlo byt ze som tehotna...ja pockam do piatku a urobim si ten test rapi celar classic.