Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

šošovky Precision

Príspevok v téme: šošovky Precision
Ewka12

ahojte,uz rok nosim sosovky,striedam ich s okuliarmi,skusala som dva druhy a vzdy ma rezali a v oku som ich citila.bola som u ocnej a povedala ze mam syndrom sucheho oka a takze sosovky nie su pre mna moc vhodne.pouzivala som aj kvapky,umele slzy,skusala roztoky...mam slabe dioptrie -1 a -0,5.lenze v praci sedim pri pocitaci 8hod.doktorka mi este odporucila kupit si sosovky znacky Precision 8,6.viete niekto o nich a kde sa daju vyhodne kupit?na nete som nasla len Precision UV?mate niekto podobny problem?ako ho riesite?diki

Ewka12

to uz mam take okuliare dioptricke,v praci pri PC mam vzdy okuliare to je lepsie,ale na bezny zivot radsej sosovky,cez vikendy a tak,pri soferovani,aby som mohla nosit aj slnecne okuliare

jankaaaaaaaa

nemas silne dioptrie ale takym dlhym sedenim za pc so sosovkami si len viacs uskodis. daj si radsej spravit okuliare so sklami s filtrom na pocitacovu obrazovu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

šošovky Precision - Fórum - ZDRAVIE.sk