Odstranenie hypermanganu z pokozky

POMOHLO

diky za radu s tou citronovou stavou drhol som si to vselicim ale nic nepomohlo tak ako citronova stava behom 5 sekund drhutia citronovou stavom bol mangan prec

angie2011

saska555,

toto je mimo temy, ale chcem sa ta spytat ked si si robila sedavy kupel tak pocas kramov sa moze to tiez robit??

Dakujem.

angie2011

jj ja viem ze su aj horsie veci.....napr. kvoli comu si musim robit ten sedaci kupel.... no kazdopadne dakujem!
Fuha kyselina do vane, pekne :)
No tak ja si aspon daco preperem v rukach :)

saska555

V drogiske. Alebo skus nieco preprat v rukach.Ono to postupne zíde, asi len treba trochu trpezlivosti.Nech sa ti to podari co najskor.A hlavne nestresuj, su aj ovela horsie veci. Ja som do tej vane na tie flaky naliala este aj kyselinu, tak si to vies predstavit.Mamina ma vtedy skoro zabila. Teraz sa na tom zasmejeme, ked sa to spomenie.

angie2011

vyskusala som odlakovac na nehty, alpu......sa mi mozno smejete ale to je co ma prve napadlo...ale neslo to ani jednym dole....

solvina? to asi v lekarni predavat nebudu....

angie2011

presne aj ja si musim robit teraz sedave kupele.....a mam ist do roboty teraz a s takymi to rukami...... no dufam ze cez vikend to zlezie.......

saska555

Zlezie Ti to postupne.To je dobra svina ten hypermangan.Ja som si musela robit v nom sedave kupele po opke a museli sme dat nastriekat vanu, lebo z nej to neslo dole ani za svet.Casto si umyvaj ruky a on postupne zlezie.