Hnackujem uz treti den...

Príspevok v téme: Hnackujem uz treti den...
Lenny888

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či mal niekto problém s hnačkami a ako to zastaviť. Problém je ten, že hnačkujem už len čistú vodu !!! Je to normálne? Dnes som jedla nejaké ľahšie jedlo a hnačkovala som opäť len vodu ... Čo robiť? Už som si dala aj lieky proti tomu, nemožem byť tehotná ? Aj keď je malá pravdepodobnosť, beriem HA. Nezvraciam a nemám ani ďalšie iné problémy, len som hladná :)

User_37597

:D ale nooo :D verejne neverejne :D sracku som mala uz aj ja a neni to nic prijemne a vobec sa nebojim podelit sa o ten zazitok aj s neznamim clovekom :D a neviem ale masko by ti nemalo uskodit.vsak to sa dlho rozklada takze skus a uvidis :D

Lenny888

Smej sa trubka :D Aj tebe sa to moze stat :D Vies clovek nema cas ist k lekarovi a preto sa radsej anonymne pyta cudzich co ma robit... Nebudem o takych veciach predsa verejne rozpravat :D

....konec:D

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD UMRELA SOM! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Lenny888

No dala som si ten endiex, zatial len druhy den, mozno je to skoro aby zabral a banany jem, ryzu s mrkvou... Ale ja som tak neuveritelne hladna !!! Uz by som aj nejake masko zjedla, ale co ked nemozem :(

User_37597

tak bud cierne uhlie alebo smecta prasok do vody si daj.a jest suchare a banan varenu zeleninu a horku cokoladu.ta cokolada ta isto zapecie.a ak to neprejde do tyzdna tak to uz nebude ok a treba ist k doktorke.