Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladám partáčku na chudnutie od zajtrajšieho dna...Kto sa pridá?

fandula

Laurina99: poznám, prvý mesiac schudla 5 kg, držala diétu do konca, fakt bola po nej štíhla. Ale teraz rok po tom je tam kde bola. Zrejme sa vrátila k pôvodnému spôsobu stravovania. Problém každej diéty je, že si to nevezmeme za životný štýl a po nej si ešte viacej dovolíme jesť, lebo sme presvedčení, že kedykoľvek budeme chcieť, stačí prejsť na tú diétu a znova schudneme. A takto dookola. :) Takže myslím, že rozhodne zaberá, otázkou je, čo s tým človek urobí po schudnutí.

Moonika

ja som to dnes pokazila, musím sa vám priznať.... dnes to bolo veľmi ťažké držať nakoľko mám meniny, tak pri tých sladkostiach to ani nešlo, lutujem to,ale zajtra jednoznačne idem na to.... zajtra budem na tekutinách a od pondelka asi tiež na 90 dnovu, uvidíme...

qwertika

ja idem urcite od zajtra na 90 dnovku . chystam sa aj na korcule a steper hned zajtra, takze o nedostatok pohybu sa nebojim...:D

lenka007

ahojte baby mozem sa k vam pridat??ja drzim 90dnovku od 18.04 sice som mala vela prehreskou a vaha stala ale od pondelka sa snazim a celkom mi to ide,mam knihu podla ktorej si varim na urcite dni,vazit sa budem az 18 dovtedy len dufam ze nieco odislo ale citim sa fajn ako keby som stratila nieco na cm a to je dolezite no nie????tak dajte baby vediet ako pokracujete a na akej vahe zacinate....pekny vecer

Moonika

asi tak, mali by sme sa najskôr dohodnuť kolkokrat za den budeme jesť... a potom sa budeme dohodovať čo na jedenie na každý den... čo vy na to?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladám partáčku na chudnutie od zajtrajšieho dna...Kto sa pridá? - Fórum - ZDRAVIE.sk