Reductil 15 - skúsenosti

csillla

A herecka mozem sa ta spytat ze este ake rady by som mala dodrziavat?Aj ja uzivam 10 mg. Ale to je pravda ze som si uzila tabletky nalacno...tak to urcite zmenim...

Bola by som zvedava ze pri tom aka dieta sa drzi a ze ty si kolko schudla a za aku dobu a ako dlho si uzivala tie tabletky?

herecka.

Ahojte !
Reduktil je liek na liecenie obezity ked uz nezabera nic ine. Aj liecba s tymto liekom nieje len o zazracnej tabletke a o tom ,ze netreba robit nic. Je potrebne pridat pohyb a upravit stravu. V suvislosti s 90 dnovkou by som ho nedavala ,lebo poctive chudnutie podla 90dnovky same o sebe je rychlo reduktivne a chudnut este rychlejsie by nebolo pre organizmus zdrave.
Spravidla sa zacina s reduktilom 10 prave preto ,aby si organizmus zvykol. Dalsi mesiac sa moze pokracovat reduktilom 15. Ja osobne som mala tiez tlak v hlave ,ale nie stale a ked to prislo dalo sa to vydrzat. No a hlavne sa nesmie jest na lacno ,lebo ak sa mi to stalo bolesti hlavy boli fakt hnusne. Ak rano neranajkujete je potrebne si pred uzitim dat aspon banan. Je potrebne zvysit pitny rezim ako pri kazdom chudnuti.
Kedysi som branie tabletiek odmietala ,ale ocitla som sa v situacii , ze som si povedala ...skusim to. Tak prajem vela stastia.

nelly15

kikaaa
jedna kamoška mojej tety má známu v lekárni takže tak som k tomu peišla ale pride mi to až v stredu lebo mali iba 15mg balenie

tatiana14

Cosi myslite o tom, ze keby som pri tych tabletkach zacala robit tu 90 dnovu dietu tak to by uz bolo moc?Alebo v pohode?A neky pohyb...