Reductil 15 - skúsenosti

agata 88

ahojte. mam skusenost pred 4 rokmi som chudla s reductilom 15mg z povodnej 72kg pekne na 59-60 kg. to bola parada. ale aj som jedla zdravo a denne som chodila na prechadzky do terennu asi 3km. velmi som sa vtedy potesila tomuto lieku..... a skusala som to este raz po porode a islo to dole ale nie ako prvy raz. teraz sa chystam zasa kupit ale uz to 3balenie. verim ze zhodim do leta na 59. pa pa

katkaaaaa

ahojte brala som reductil 10 mg a neschudla som ani deko.chcela by som zacat brat ten 15 mg dufam ze sa to podari. ma tu niekto podobnu skusenost? mam 90 kg. som stoho nestastna.neviem co robyt.

cmuk

sunnysweetie..dakujem......odporucis mi nejaku fajnu dietu?? taku pomalu..vies... ktora pomaha..niesom tlsta..ale mam svaly....robila som 9 rokov sport a odrazilo sa to na tele..no..a takze pohym mi myslim pomaha..ale teraz by to chcelo popritom este aj nejaku dietu drzat.nie velmi narocnu...drzala som mliecnu dietu dva krat posebe a zhodil som 14 kil..no prestalo ma bavit jest tak...aaa mam zase to co som mala..hmm...tak porad ak vies..dakujem

sunnysweetie

cmuk..tvoja idealna vaha by bola 57kg
ja meriam 168 a vazim 59..ale moja idealna vaha je 53/54kg
chcem ju do buduceho leta dosiahnut..

cmuk

ludia kolko to stoji ten reductil??? da sa to normalne aj v lekarni kupit,? a mimochodom..mozte mi poradit?? meriam 167 a vazim tych 65-66 kil....kolko mm dat dolu? dakujem za odpoved

vicodin

ja pouzivam reductil 15 mg co mi predpisala endokrinologicka a za 16 dni, zmenenou zivotospravou, a cvicenim som schudla 6 kil =) inak to mam na 3 mesiace =) vedlajsie ucinky nepocitujem

evul

tyna, ak nezmenis zivotospravu, nepomoze ti nic, ani Reductil...a ak nahodou ano, tak len kratkodobo. Jedine, co pomaha, je zmena stravy+zapojit nejaky ten pohyb. Ak chces, mrkni na www.chudnutie-ako.sk. Inac, o "ucinokoch" Reductilu hodte ockom aj sem - www.lady.sk predtym, ako zacnete podobnu somarinu uzivat :)