Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FB-hromadne mazanie prispevkov na ploche

brontanaska

je to ooo nervy, vymazala som len rok, dalsi rok cca ma caka este :D akoze normalne mam chut, si zrusit ucet a vytvorit si novy :D

Linguistics

lost, myslim, ze sa to nijako neposuva, samozrejme medzery medze 'x' su rozne, podla dlzky prispevku a podobne, ale stale na rovnakej strane v pravo. :D
A inak, mne to vobec nevadilo, takto sa s tym babrat, precitala som si svoju 'historiu' a aj sa pobavila :)

lost

to "x" (mazanie) je vzdy na jednom mieste, alebo sa to variabilne hybe?

ono teoreticky na to je mozne napisat robota ktory by to bol schopny urobit :)

napda za milion !!!! :D

Linguistics

trvalo mi to veru velmi dlho, ale neriesila som to len cez jeden den ;D
Inak, co som pocula, tak kazdy kto si chcel takto vycistit fb, musel mazat po jednom prispevku. dost naprd, co je fakt

brontanaska

a to ti ako dlho trvalo ?? dufam, ze je sposob ako to vymazat,lebo to by bola dost velka ,,diera,, v takom ,,dokonalom,, systeme :D

Linguistics

Ahoj, myslim, ze nic take nie je. Ja som si teraz tiez mazala takmer 2rocnu historiu svojich 'myslienok', a musela som vsetko pekne po jednom. Ale ostalo mi tam teraz asi 5 statusov, ziadne kecy, takze som spokojna a stalo to za tu namahu :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FB-hromadne mazanie prispevkov na ploche - Fórum - ZDRAVIE.sk