Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mikroskopická kvapka krvi - Calivita - nikdy viac

Príspevok v téme: Mikroskopická kvapka krvi - Calivita - nikdy viac
lienocka2808

Dobrý deň, chcela by som sa s vami podelit a velmi negatívnu skúsenosť. Kedze mam zdravotne problemy, a o mikroskopickej kvapke krvi som velmi vela pocula objednala som sa na toto "vysetrenie" do firmy Calivita.
Uz prvotny dojem (bola som dohodnuta na 14:00 a zobrali ma dovnutra o pol hodinu neskor)bol zly.Potom si ma konecne zavolali do akejsi miestnosti o rozmeroch cca 2x3metre kde bola skrina stara chladnicka, stary varic a stol (no nieco strasne).Ok k vysetreniu. Doktor mi zobral kvapku krvi a dal ju pod mikroskop. A co sa zacalo potom to je ako zly sen. Absolutne amatersky popis vsetkeho co som videla. Citujem: vidite tie krvinky ako sa spajaju do takych klobas?? cervene krvinky su nacapene na seba a podobne vyrazy, ktore ma od lekara teda dost prekvapili.Mozem vam povedat, ze vacsi amaterizmus a diletantstvo som este nezazila."lekar" bol stale ticho, ja som sa musela nasilu pytat. Vrcholom vsetkeho bolo, ze z vystrenia urobil zaver s tym, ze si mam kupit hned vedla "ordinacie" vyzivove doplny Calivita" o ktorych mi nepovedal nic takisto som sa musela pytat, ze co su to vlastne za doplnky. Vrcholom vsetkeho bolo, ked som chcela od pana doktora peciatku na priepustku, kedze som tam bola v pracovnej dobe. Najprv nebol ochotny ale na moje naliehanie (videl ze sa ma nezbavi) mi konecne peciatku dal.Stalo tam MUDr. Vojtech Palhazy-psychiater. Tak to vam poviem je sila.Davajte si na toto zavadzanie pozor. Vysetrenie robi uplny amater nie hematolog a tahaju od ludi peniaze-stalo to 27 Eur.

fico

Ako psychiater v Ružinovskejnemocnici obstál, nie je to žiadny zázrak, vyštudoval medicínu. Informácie ktoré tu podávam mám priamo od vtedajšieho vedenia nemocnice. Nakoľko som sa po nemocnici pohyboval ako pacient veľmi často a dlho (na vedľajšej neurologickej ambulancii) bol som osobne svedkom ako množstvá pacientov privezení autobusmi z dedín obliehali jeho ambulanciu s očakávaním, že im vyrieši zdravotné problémy takmer každého druhu. To žiadny profesionálny seriózny lekár nerobí. Mudr. Pálházy bol vedením ružinovskej nemocnice vyhodnotený ako neseriózny šarlatán, ktorý na pôde nemocnice súkromne zarába neodbornými radami na neduhy všetkého druhu. Preto po dohode Mudr. Páláhy z nemocnice odišiel.

fico

Už za pôsobenia Mudr. Pálházyho mi jeho nadriadený povedal, že hobudú musieť riešiť, pretože si z ordinácie urobil súkromný zárobkový "obchod". Na vedení nemocnice si vybavil, aby mu bola pridelená oblasť Bratislava vidiek. Z uvedeného pridelenie bezostyšne profitoval nielen nekonečným množstvom "darov" vo forme husí, vajec a iných banálnych darčekov, ale najmä finančnými prípevkami od pacientov. Situácia dospela tak ďaleko, že bolo nevyhnutné Mudr. Pálházyho z nemocnice poslať preč. Ako je to u nás zvykom, aby sme nikomu neublížili, dohoda bola, že dá výpoveď sám. Mudr. Pálházy sa dodnes zaoberá predovšetkým obchodnou činnosťou a riešením zdravotných problémov u pacientov predovšetkým zých, na ktorých je možné získať formou predaja odporučených produktov peniaze.

kablica

nirvana, nikto, kto realne pracoval v laboratoriu a VYZNA sa vo svojej praci, nemoze propagovat taku kravinu :-DDD

nirvana11

Tak to sa nestačím diviť, koľko odborníkov na hematológiu máme a koľko sa vie promptne vyjadrovať hlavne negatívne.Toľko zloby je vo vás, zamyslite sa nad sebou. Alternatívna medicína je celkom iná oblasť ako zdravotníctvo. Tí, ktorí chcú mať zdravý úsudok na vyšetrenie živej krvi si určite prezrú zopár stránok, ktoré sa touto problematikou zaoberajú. Ja pracujem v laboratóriu 30 rokov a vyšetrenie živej kvapky je niečo celkom iné ako vyšetrenie krvi napr. s proti zražanlivými roztokmi alebo rôzne upravovanou krvou.

calivita

vy ste tu totálni magori.načo sa vyjadrujete k niečomu ,čo ste ešte nevyskúšali.prípravky firmy calivita sú úžasné a majú super silu.sama som ich užívala pred troma rokmi,ked mi nevedeli lekári pomôcť-vraj so skrytým zápalom a oni vôbec nevedeli,čo s tým a len si ma podávali od prvého po posledné poschodie.Teraz som fit a rozbor kvapky krvi má tiež svoj význam,ale nepochopí ten,čo neverí nikomu inému len tým našim skutočným MUDr.,ktorí veľakrát stoja za veľké ....

lienocka2808

Ja to posudzujem ako jeho klient,takze mam na to pravo ho ohodnotit ako poriadneho amatera. Sposob akym sa ku mne spraval, ako mi odpovedal a podobne. Celkovo hodnotim prevedenie kvapky krvi + vysledok ako diletantstvo. A to som hodnotila.

tpch

Presne tak-videl si niekedy mikroskop a krvny nater v mikroskope? :-DDDD Asi tazko, inak by si sa tu takto nestrapnoval.

lienocka2808

No tu ani tak nešlo o to ako mi sadol, ale o celkový dojem z "vyšetrenia" za ktore som si zaplatila podla mna dost penazi. A samozrejme ide aj o prostredie, kde sa dane vysetrenie z kvapky krvi vykonava. Ja musim povedat, ze som skoro odpadla, v akej miestnosti som sa ocitla (popis v original prispevku) proste strasne. A ti ktori tam boli a boli spokojni, tak neviem v akom prostredi doma ziju, ale ja som teda ocakavala troska nieco sterilnejsie,a nie SKLAD. Prispevok som sem dala ako varovanie, ze nieco taketo je v dnesnej dobe mozne. A to ze je MUDr. Palhazy mozno dobry psychiater - neviem sa k tomu vyjadrit, ale moje vysetrenie kvapky krvi viedol neskutočne amatersky, to som mohla uz robit aj ja a vyjadrovala by som sa lepsie ako on. mam aj spravu z vysetrenia doma, plnu chyb, tak ja neviem kde je potom chyba...

marienočka

inak vám ale musím povedať, že ľudia si na každom nájdu nejakú chybičku krásy. veď aj tu na fóre toho istého človeka jedni vynášajú do neba a druhí na neho nadávajú. asi to závisí aj od konkrétnej situácie a od toho, ako nám niekto sadne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mikroskopická kvapka krvi - Calivita - nikdy viac - Fórum - ZDRAVIE.sk