Mikroskopická kvapka krvi - Calivita - nikdy viac

Príspevok v téme: Mikroskopická kvapka krvi - Calivita - nikdy viac
lienocka2808

Dobrý deň, chcela by som sa s vami podelit a velmi negatívnu skúsenosť. Kedze mam zdravotne problemy, a o mikroskopickej kvapke krvi som velmi vela pocula objednala som sa na toto "vysetrenie" do firmy Calivita.
Uz prvotny dojem (bola som dohodnuta na 14:00 a zobrali ma dovnutra o pol hodinu neskor)bol zly.Potom si ma konecne zavolali do akejsi miestnosti o rozmeroch cca 2x3metre kde bola skrina stara chladnicka, stary varic a stol (no nieco strasne).Ok k vysetreniu. Doktor mi zobral kvapku krvi a dal ju pod mikroskop. A co sa zacalo potom to je ako zly sen. Absolutne amatersky popis vsetkeho co som videla. Citujem: vidite tie krvinky ako sa spajaju do takych klobas?? cervene krvinky su nacapene na seba a podobne vyrazy, ktore ma od lekara teda dost prekvapili.Mozem vam povedat, ze vacsi amaterizmus a diletantstvo som este nezazila."lekar" bol stale ticho, ja som sa musela nasilu pytat. Vrcholom vsetkeho bolo, ze z vystrenia urobil zaver s tym, ze si mam kupit hned vedla "ordinacie" vyzivove doplny Calivita" o ktorych mi nepovedal nic takisto som sa musela pytat, ze co su to vlastne za doplnky. Vrcholom vsetkeho bolo, ked som chcela od pana doktora peciatku na priepustku, kedze som tam bola v pracovnej dobe. Najprv nebol ochotny ale na moje naliehanie (videl ze sa ma nezbavi) mi konecne peciatku dal.Stalo tam MUDr. Vojtech Palhazy-psychiater. Tak to vam poviem je sila.Davajte si na toto zavadzanie pozor. Vysetrenie robi uplny amater nie hematolog a tahaju od ludi peniaze-stalo to 27 Eur.

marienočka

psychiater MUDr. Pálházy naozaj existuje, pred rokmi robil v ružinovskej nemocnici a bol klasifikovany ako velmi dobry odbornik. teraz by mohol mať tak si 60 rokov, možno aj viac. ak je to on, tak neverim, že je to diletant. ak to nie je on - nuž, ťažko možno predpokladať dvoch psychiatrov rovnakeho mena v bratislave.

muc

ivana, urad riesi staznosti ohladne zdravotnej starostlivosti. zdrav. star. sa poskytuje na zaklade vedeckych poznatkov z biomedic. vyskumu. alternativa nespada do zdravot. star. a mozu ju vykonavat ludia aj nie s medicinskym vzdelanim. v tomto pripade je len zhoda nahod, ze spominany pan je zaroven lekar. k alternative sa clovek dostava na zaklade vlasneho uvazenia, za kes platbu a na vlastne triko

ivana45

muc, to nech napise onen Urad, ze s tym nic nema. Ja neviem, mozno ma alebo moze mat. Jes, ten saso sa tam prezentuje ako MUDr.

ivana45

lienocka, keby to nebolo smutne, pobavilo by ma to. Ale je to len ubohe.
Das krv pod mikroskop a vidis cervene flaky alebo len cervenu farbu, nic viac.

Aby sa dali rozoznat krvinky, krv sa musi na sklicku tenucko rozotriet a farbit (obvykle hematoxylinom a eozinom) a nechat zaschnut. Vola sa to krvny nater.
To, co popisujes ty, je na bliti.

Stalo by za to natocit to nejakou skrytou kamerou a oznamit to na policii ako podozrenie na tresny cin podvodu. Aspon na Urad pre dohlad daj staznost. Mozes to poslat to ako podnet do STV alebo Markizy.
Mas potvrdenku o zaplateni za vysetrenie ? Kupila si si nejake Zazraky ?

jankaaaaaaaaa

majaa: tie problemy co si nam tu opisala by ti kazdy lekar vedel zdiagnostikovat z tvojich slov a vedel by ti hned poradit co nato. urcite to nevyriesila ta smiesna diagnostika z jednej kvapky krv obycajnym mikroskopom

RNG

Rozbory krvi existuju aj mikroskopicke, ale na to treba vela rozneho zariadenia, mikroskop na to rozhodne nestaci. Dnes maju dokonca rozne microchipy, na ktorych su stovky roznych malych mnozstiev reagentov a tak maju odrazu hromadu data na krv. Samozrejme je to celkom ine, ako popisovany "test" krvi pod mikroskopom s odporucanim doplnkov, predrazenych.

majaa..

rada by som tiež prispela pre zmenu svojou pozitívnou skúsenosťou z mikroskopickej kvapky krvi. Bola som vyčerpaná a bez energie po dlhodobej liečbe antibiotikami kvôli opakovaným zápalom. Dopočula som sa o spomínanom vyšetrení a absolvovala som ho u pána doktora Pálhazyho v Calivite Bratislava. Venoval sa mi vyše hodiny- všetko mi dôkladne vysvetlil, v krvi som mala množstvo plesní, ale aj baktérie, ťažké kovy a imunitný systém vôbec nepracoval. Doktor mi poradil stravovanie a odporučil prípravky, ktoré som si kúpila aj užívala. Po dvoch týždňoch som si uvedomila, že mám viac energie a po troch mesiacoch som na kontrolnom vyšetrení aj videla obrovské zmeny v kvapke krvi. Všetkým odporúčam